Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Arjantinde İkizinin Katiliyle Evlenen Kadın
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Şubat 2013 - 12:57:59
Arjantinde İkizinin Katiliyle Evlenen Kadın

Arjantin’de 22 yaşındaki genç bir kız, 2010 yılında ikiz kardeşini katleden ve 13 yı l hapis cezası olan mahkumla evlendi.Güney Amerika ülkesi Arjantin’de uçuk bir evlilik gerçekleşti. Arjantin medyasının yoğun alak a gösterdiği evlilik töreni sadece 15-20 dakika sürdü. Evliliği uçuk yapan ise, 22 yaşındaki Edith Casas’ın ikiz kız kardeşinin katiliyle nikah masasına oturması. Arjantin’in […]

Arjantinde-ikizinin-Katiliyle-Evlenen-KadinArjantin’de 22 yaşındaki genç bir kız, 2010 yılında ikiz kardeşini katleden ve 13 yı l hapis cezası olan mahkumla evlendi.
Güney Amerika ülkesi Arjantin’de uçuk bir evlilik gerçekleşti. Arjantin medyasının yoğun alak a gösterdiği evlilik töreni sadece 15-20 dakika sürdü. Evliliği uçuk yapan ise, 22 yaşındaki Edith Casas’ın ikiz kız kardeşinin katiliyle nikah masasına oturması. Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e tahmini 1500 km uzaklıktaki Pico Truncado’ki evlilik [r] dairesinde, Edith Casas, 2010 yılında ikiz kardeşini rdüğü için 13 yı l hapis cezası alan mahkum Victor Cingolani ile dünyaevine girdi. Pico Truncado Evlilik Dairesi görevlisi, nikah töreninin sadece 15-20 dakika sürdüğünü söyled i. görevli, nikah törenine damat Cingolani’nin akrabalarının katıldığını, gelinin yakın akrabalarının ise törende bulunmadığını belirt ti. Yoğun güvenlik önlemleri altında evlenen Victor Cingolani, 2010 yılında cinayete kurban gitmiş olan Johana Casas’ın akrabaları tarafından taş ve yumurta yağmuruna tutuldu. ikiz kız kardeşinin katiliyle evlenen Edith Casas ise kendisini şu sözler ile savundu: “Victor’u sevdiğim için onunla bir aile kurmak istiyorum. Onun suçsuz olduğunu biliyorum. Kız kardeşimi katleden gerçek suçlular bulunmalı ve cezalarını çekmeli” diye konuş tu. Nikah töreni sonrası damat Victor Cingolani yenide n dan cezaevinin yolunu tuttu. Cingolani 2010 yılında işlediği cinayetten dolayı 13 yı l hapse mahkum edilmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz