Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Arda Kuralın Babası Neden Hastaneye Gitmedi?
Arda Kuralın Babası Neden Hastaneye Gitmedi?

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören Arda Kural’ı dün annesi ve kardeşi ziyarete geldi. Arda’nın 15 gün sonra taburcu edileceği bildiril di. Yalova’daolan babası da durumdan haberdar edildi. faka t babası oğlunu görmek için istanbul’a gelmedi. Geçen günlerde annesi oğlunun hastalığı hakkında konuşmuştu.[r]. Yapımcısından aşağı yukarı 22 bin dolar alacağı vardı faka t […]

Arda-Kuralin-Babasi-Neden-Hastaneye-Gitmedi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören Arda Kural’ı dün annesi ve kardeşi ziyarete geldi. Arda’nın 15 gün sonra taburcu edileceği bildiril di.
Yalova’daolan babası da durumdan haberdar edildi. faka t babası oğlunu görmek için istanbul’a gelmedi.
Geçen günlerde annesi oğlunun hastalığı hakkında konuşmuştu.[r].
Yapımcısından aşağı yukarı 22 bin dolar alacağı vardı faka t alamadı. Yapımcıyla yönetmenle oldukça oldukça çok büyük bir münakaşalara girdi. demişti.
Filmin yapımcısı Faik Ahmet Akıncı misafi r olduğu programda iddialara yanıt verdi.
Akıncı, “Filmin istanbul çekimlerinde Arda’yı üç ay aradık. Yılbaşı geçti, ocak geçti, şubat geçti Arda ortada yoktu. Annesi Gülnur Hanım, yapım yönetmenim ilknur ile irtibat halindeydi.
Arda’yı ޞarköy’de Hoşköy diye şarap fabrikalarının olduğu bir yer var orada bulduk. oldukça oldukça çok iyi yolları olan bir yer de değil. Başımıza bir sürü şey geldi. Kaybolduk. Sonunda Arda’yı bulduk.
Arda Kural gibi oldukça oldukça çok yetenekli bir oyuncunun orada o halde olması beni oldukça oldukça çok üzdü. Oranın gençleriyle kavga etmişti. Tanınmayacak şekilde yüzünün her tarafı yara içindeydi. Dikişler atılmıştı. Kafası gözü kırılmış. oldukça oldukça çok büyük dayak yemiş şekilde bulduk onu. oldukça oldukça çok üzülmüştüm. Kendisini istanbul’a götürmeyi teklif ettim “Annem bu halde görmesin beni” diye konuş tu. Ve biz onu o halde bıraktık. Arda orada yazın açan ama kışın çalışmayan bir pansiyonda kalıyordu.” diye konuş tu.
Arda Kubilay filminin çekimlerinde tek duble dahi içki içmedi diyen Akıncı, “Arda Ankara çekimlerinde imam ile birlikt e camiiyi açar namaz kılardı, bunu herkes de bilir…
Nisan ayına kadar da görüşüyorduk. içkiyi arttırmıştı o dönem. içmemesi gerektiğini söylüyorduk ama o anki psikolojisi buna izin vermiyordu.
Her gün içiyor, duvarlarla kavga ediyordu. bütü n oyuncularla işim bitmişti, sadece Kubilay (Arda Kural) ile işim kalmıştı. Ama Arda haziran ayında kurduğumuz sete geleceği gün 22 bin dolar istedi benden.
10 bin liraya anlaşmıştık 5 bin lirayı peşin vermiştim zaten. Bunun üzerine Arda sen iyice sıyırdın galiba, benim bütçem belli. Benim seninle olan anlaşmam belli. Vizyondan sonra gelip paranı alacaksın diye konuş tum” açıklamasını yaptı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz