Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Arazi Kavgası 2 Ölü 20 Yaralı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:50:27
Arazi Kavgası 2 Ölü 20 Yaralı

Arazi kavgası 2 ölü 20 yaralı…Batman ilinde uzaktan akraba olan ve aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan akraba iki aile fertleri arasında çıkan silahlı çatışmada 2 şa-hıs öldü, 3’ü ağır 20 şa-hıs yaralandı.Merkeze bağlı Aydınkonak Köyü’nde oturan ve Gündem soyadını taşıyan akraba iki aile arasında bir zaman ev-vel arazi anlaşmazlığı çıktı. Araları açık olan iki ailenin fertleri […]

Arazi-Kavgasi-2-Olu-20-YaraliArazi kavgası 2 ölü 20 yaralı…
Batman ilinde uzaktan akraba olan ve aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan akraba iki aile fertleri arasında çıkan silahlı çatışmada 2 şa-hıs öldü, 3’ü ağır 20 şa-hıs yaralandı.
Merkeze bağlı Aydınkonak Köyü’nde oturan ve Gündem soyadını taşıyan akraba iki aile arasında bir zaman ev-vel arazi anlaşmazlığı çıktı. Araları açık olan iki ailenin fertleri bugün saat 13.45’te şehir merkezinde Cumhuriyet Meydanı yakınında bir kıraathanede karşılaştı. Taraflar arasında başlayan tartışma az zaman içerisinde silahlı çatışmaya dönüştü. [r] Kıraathane başlayıp 50 m uzaklıktaki Emniyet Müdürlüğü Asayiş ޞubesi Ekipler Amirliği önüne kadar süren çatışmada ortalık kan gölüne döndü. Çatışmada 37 yaşındaki ޞemsettin Gündem hadi se yerinde, 45 yaşındaki Mecit Gündem hastanede yaşamını yitirirken, kardeşleri Gaziantep’te poli s ekibi Mustafa, Faysal ve Ömer Gündem ile kıraathane bulunan ve yoldan geçen 17 şa-hıs de yaralandı. Yaralılar, Batman’daki hastanelere kaldırılırken,3’ünün hayati tehlikesinin yer aldı ğı söylen di.Olay yerine gelerek araştır-ma yapan Batman ili Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, görgü tanıklarının ifadelerinin alındığını, buna göre göz altıların olabileceğini ve hadises i en ince detaaysına kadar soruşturacaklarını belirt ti.KÖYDE GERGiNLiKBatman ili şehir merkezinde 2 şahsıın yaşamını yit irdiği 20 şahsıın yaralandığı çatışma, merkeze bağlı Aydınkonak Köyü’nde duyulunca iki ailenin yakınları arsında gerginlik tırmandı ve yeni çatışma çıkmasını önlemek için jandarma köyde geniş güvenlik önlemi aldı.Akraba iki aile arasında arazi anlaşmazlığından geçen se-ne da kavga çıktığı ve bıçakla yaralananlar olduğu söylen di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz