Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Apple Türkiy Mağazasını Nereye Açıyor
Apple Türkiy Mağazasını Nereye Açıyor

Apple CEO’su Tim Cook Türkiye’de de bir Apple mağazası açılacağını sonunda doğruladı.Dün gerçekleştirilen Goldman Sachs Teknoloji ve Internet konferansında konuşma yapan Apple CEO’su Tim Cook, Türkiye’nin ilk Apple Mağazasının açılacağını belirt ti ve bu konudaki diye konuş tukodulara son noktayı koymuş oldu. Apple mağazalarının bayağı bir mağazadan oldukça çok öte bir şekilde konumlandırıldığını anımsatan Tim […]

Apple-Turkiy-Magazasini-Nereye-AciyorApple CEO’su Tim Cook Türkiye’de de bir Apple mağazası açılacağını sonunda doğruladı.
Dün gerçekleştirilen Goldman Sachs Teknoloji ve Internet konferansında konuşma yapan Apple CEO’su Tim Cook, Türkiye’nin ilk Apple Mağazasının açılacağını belirt ti ve bu konudaki diye konuş tukodulara son noktayı koymuş oldu. Apple mağazalarının bayağı bir mağazadan oldukça çok öte bir şekilde konumlandırıldığını anımsatan Tim Cook; bu [r] mağazaların Apple’ın kullanıcı topluluğu için oldukça çok büyük anlamı olduğunu belirt ti ve sözlerine şu şekilde devam etti: ‘’Mağaza kelimesinin bu yapıların anlamını ifade etmekte yeterli olduğundan emin değilim. Onlar Apple’ın yüzü. insanlara Apple’ı sorduğumuzda akıllarında canlanan Cupertino’daki merkez ofisi değil, Apple’ın mağazaları oluyor.” Bir Apple mağazası sene de ortalama 50 milyon dolar ciro getiriyor Geçtiğimiz çeyrek (Q1-2013 yılı) her bir mağaza Apple’a ortalama 1.25 milyon dolar ciro getirmiş ve mağazalardan toplam 6,44 milyar dolar gelir elde edilmiş. Cook, bir Apple mağazasının sene de ortalama 50 milyon dolar ciro getirdiğinin de altını çizdi. Apple mağazaları son 3 ayda toplam 120 milyon ziyaretçiye kapılarını açmış, bu her hafta ortalama 10 milyon şahı s demek. Apple’ın değeri 400 milyar dolar 400 milyar dolar ile dünyanın en değerli firması haline gelen Apple’ın kasasında 97 milyar dolar bulunuyor. 400 milyar adet fatura ABD’nin yüzde 42’sini kaplayabilir. Apple, kasasındaki nakit para ile 8 AB ülkesinin kamu borçlarını ödeyebilir. Bu ülkeler; Slovakya, Litvanya, Bulgaristan, Lüksemburg, Litvanya, Kıbrıs, Malta ve Estonya)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz