Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Anton Ferdinand İmzayı Attı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:42:23
Anton Ferdinand İmzayı Attı

Medical Park Antalyaspor Takımı’un yeni transferi 28 yaşındaki ingiliz oyuncu Anton Ferdinand, 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı.Medical Park Antalyaspor Takımı Dış ilişkiler Sorumlusu Burak Uysaloğlu tarafından Antalya ili Havalimanı’nda karşılanan Ferdinand, Hasan Subaşı Tesisleri’ne getirildi. Yeni transfer burada Kulüp Başkanı Gültekin Gencer ile bir zaman muhabbet etti. Daha sonra kendisini 3 yıllığına kırmızı-beyazlı renklere bağlayan resmi imzayı attan Ferdinand, özel […]

Anton-Ferdinand-imzayi-AttiMedical Park Antalyaspor Takımı’un yeni transferi 28 yaşındaki ingiliz oyuncu Anton Ferdinand, 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı.
Medical Park Antalyaspor Takımı Dış ilişkiler Sorumlusu Burak Uysaloğlu tarafından Antalya ili Havalimanı’nda karşılanan Ferdinand, Hasan Subaşı Tesisleri’ne getirildi. Yeni transfer burada Kulüp Başkanı Gültekin Gencer ile bir zaman muhabbet etti. Daha sonra kendisini 3 yıllığına kırmızı-beyazlı renklere bağlayan resmi imzayı attan Ferdinand, özel araçla sezon hazırlıklarına devam eden yeni [r] ekibine  katılmak için Isparta’ya hareket etti.

Ferdinand, daha ev-vel sağlık checkünden geçirilmek üzere Medical Park Antalya ili Hastanesine gelmiş ve yapılan tetkiklerin arkasından eşinin doğum yapması nedeniyle ingiltere’ye dönmüştü.

Ferdinand, Hasan Subaşı Tesisleri’nde AA muhabirine yaptığı açıklamada, Medical Park Antalyaspor Takımı gibi güçlü bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirterek, geçen se-ne Bursaspor Takımı’da oynadığı için Spor Toto Süper Lig’i yakından takip ettiğini ve Antalya ili ile Antalyaspor Takımı’u bildiğini belirt ti. 

– Ferdinand, Antalyaspor Takımı’a katkı sağlamayı amaçlıyor

Kısa zamanda hazırlıklara başlayacağını ve antrenman eksiğini tamamlayacağını anımsatan Ferdinad, Antalyaspor Takımı için mücadele edeceğini ve kendisine güvenen kulüp başkanı ile teknik heyeti mahcup etmemek için elinden geleni yapacağını söyledi.

Ferdinand, “Futbolculuk kariyerimi Türkiye’de en üst noktaya taşımak ve Antalyaspor Takımı’un başarılarına katkı sağlamak maksadı ile oldukça çok çalışacağım. Antalyaspor’un ligdeki konumunu ve birlik-te mücadele edeceğim arkadaşlarımı iyi biliyorum. Takım ruhu ile hareket ederek, taraftarımızın beklentilerini karşılayabilir bir takımı sahada herkese göstermeyi hedefliyorum” diye konuş-tu.

Kulüp Başkanı Gencer de tecrübeli ingiliz futbolcunun da resmi sözleşmeye 3 yıllık imza attığını ve en az zaman içerisinde oyuncunun takıma adapte olacağına inandığını belirt ti.

Bu se-ne takıma takviye yaparak, güçlerine güç kattıklarını kaydeden Gencer, “Tüm transferlerimiz Antalyaspor Takımı’a ve camiamıza hayırlı olsun. Sporcu kardeşlerime ve teknik heyete başarılı bir se-ne diliyorum” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz