Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Antika Radyolar Görücüye Çıktı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:13:10
Antika Radyolar Görücüye Çıktı

Bursa ilinde bir TVtamircisi, çöpe atılmaktan kurtardığı eski TVve radyoları tamir ederek sergiledi.Aslında TVtamircisi olan “nostalji doktoru” ޞahin, 25 se-ne ev-vel eline geçen eski bir radyodan etkilenince eski radyoları toplamaya başladı. Daha oldukça çok eskicilerden aldığı radyoları çok büyük titizlikle onarıp çalışır hale getiren Ahmet usta bir alışveriş merkezinde açtığı sergide 1933-1980 model radyoları sanat […]

Antika-Radyolar-Gorucuye-CiktiBursa ilinde bir TVtamircisi, çöpe atılmaktan kurtardığı eski TVve radyoları tamir ederek sergiledi.
Aslında TVtamircisi olan “nostalji doktoru” ޞahin, 25 se-ne ev-vel eline geçen eski bir radyodan etkilenince eski radyoları toplamaya başladı. Daha oldukça çok eskicilerden aldığı radyoları çok büyük titizlikle onarıp çalışır hale getiren Ahmet usta bir alışveriş merkezinde açtığı sergide 1933-1980 model radyoları sanat severler le buluşturuyor.Bir [r] alışveriş merkezinde 300’ün üzerinde antika TVve radyoyu sergileyen tamirci Ahmet Ali ޞağın, nostalji tutkunlarını deği-şik bir yolculuğa çıkardı. Sergiyi ziyaret eden halk, antika radyoları inceledi. Siyah beyaz televizyondan pikaplara kadar pek çok eseri sergileyen ޞağın, sergideki en eski eserin 1933 model Amerikan radyo olduğunu belirt ti. ޞağın, “Kendi mesleğim TVtamirciliğidir. Bu heves tamircilikten geldi. Elimizde bulunan ürünlerin çoğu çalışıyor. Çalışmayanları da tamir ediyorum. oldukça çok büyük ala-ka gördü. misafiri nostaljik bir yolculuğa çıkarmak rica ettim. Bir zamanlar salonların baş köşesini süsleyen bu radyolar şimdi eskici tezgahlarında. Eskiden haberleri, maçları bunlardan dinlerdik. Bu radyoları nasıl kıyıp da atıyorlar anlamıyorum” diye konuş-tu.ޞağın, serginin 2 Ağustos 8 Ağustos tarihleri arasında şehir Meydanı AVM’de açık olacağını belirt ti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz