Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Anti-Aging Kremler Güneşten Korur Mu?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:08:10
Anti-Aging Kremler Güneşten Korur Mu?

Güneş ışınlarının cilt üzerindeki etkisi sıcaklıklar ile ve mevsimler ile alaka-lı değil. Güneş ışınlarının yoğun olduğu yaz mevsiminin yakınında kışın da güneşten koruyucu kullanmak önem taşıyor. Kış güneşi de olsa hatta direkt güneş ışığı gelmese dahi korunmak gerekli. Çünkü ışınlar buluttan dahi geçiyor. Bu nede n le koruyucu kremlerin en azından güneş gören el, yüz […]

Anti-Aging-Kremler-Gunesten-Korur-Mu Güneş ışınlarının cilt üzerindeki etkisi sıcaklıklar ile ve mevsimler ile alaka-lı değil.
Güneş ışınlarının yoğun olduğu yaz mevsiminin yakınında kışın da güneşten koruyucu kullanmak önem taşıyor. Kış güneşi de olsa hatta direkt güneş ışığı gelmese dahi korunmak gerekli. Çünkü ışınlar buluttan dahi geçiyor. Bu nede n le koruyucu kremlerin en azından güneş gören el, yüz gibi yerlerde kullanılması [r] gerekli.Sağlıklı ve genç bir yüz cildi için yapılacaklar “fasiyal rejuvenasyon(gençleştirme) başlığı altında toplanır.Gençleştirme ile:Kırışıklıklarda azalma,Gevşek cildin sıkılaşması,Güneş lekelerinin azalması,Cilt renk ve tonunun düzelmesi ve hasarlanmış derinden yapılmış damarlarının tedavi edilmesi amaçlanır. şahsıın yaşına ve ciltteki hasarın derecesine bağlı şeklinde yapılacaklar deği-şiklık göstermektedir.Hafif durumlarda anti-aging kremler, yüzeysel kimyasal soyma, ablatif olmayan lazerler, dolgu ve botoks uygulamaları kullanılırken, daha ağır cilt yaşlanmasında bunlara ilaveten radyofrekans, fraksiyonel ablatif lazerler kullanılabilir.Çok ileri derinden yapılmış yaşlanmasında bu uygulamalar ile birlik-te yüz germe gibi estetik ameliyatlar önerilir.En Önemli Anti-Aging Kremler Güneşten KoruyucularDaha genç, güzel, parlak, sağlıklı ve doğal görünümlü bir cilde malik olmak için 30’lu yaşlardan itibaren şahsıın cilt tipine uygun anti-aging ürünleri kullanmaları gerekli. derinden yapılmış yaşlanması sürecinde genç ve olgun ciltler için deği-şik ürünler kullanılmalı.30-35’li yaşlarda C vitaminli, antioksidan içerikli ya dameyve asitleri içeren kremler önerilebilir. Daha olgun ciltlerdeyse A vitamini, retinoid, peptid içeren kremlerin kullanılması cildin yaşlanmasını geciktirmektedir.Kuşkusuz en önemli anti-aging kremler güneşten koruyuculardır, düzenli kullanıldıklarında derinden yapılmışnin genç kalmasını sağlıyorlar.Deri Yaşlanmasının En Önemli sebeb i Güneş IşınlarıDeri yaşlanması iç ve dış etkenlerin etkisiyle oluşur. İç etkenler kalıtım ve yaşımız yani biyolojik saatimizdir. Dış etkenler arasında çevresel faktörler ve yaşam şeklimiz önemlidir. Bunlar arasında güneş ışınları, sigara içimi, hava kirliliği, alkol, yeme ve uyku alışkanlıklarımız ve stres sayılabilir. derinden yapılmış yaşlanmasının en önemli sebeb i ve %80-90’dan sorumlu olan güneş ışınlarıdır ki, bu yaşlanma fotoyaşlanma şeklinde isimlendirilir. Fotoyaşlanma uzun süreli ve devamlı güneşe maruz kalan el üstleri ve yüzde belirgindir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz