Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Antalyada Öfkeli Koca Dehşet Saçtı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:36:06
Antalyada Öfkeli Koca Dehşet Saçtı

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde, eşinin sığındığı akraba evini basan sinirli koca yakınında getirdiği pompalı tüfekle ateş açtı, bir şa-hıs yaralandı.  Olay, dün saat 20.30 sıralarında Zeytinlik Mahallesi, Hurdacılar Sitesi girişinde meydana geldi. İzmir ilinde oturan Sevgi Saygılı, iddiaya göre geçtiğimiz günlerde kendisine şiddet uygulayan eşi Kenan Saygılı’dan kaçarak Antalya’daki dayısının oğlunun evine sığındı. ÇOCUĞU ile ŞOK […]

Antalyada-Ofkeli-Koca-Dehset-Sacti Antalya’nın Kepez İlçesi’nde, eşinin sığındığı akraba evini basan sinirli koca yakınında getirdiği pompalı tüfekle ateş açtı, bir şa-hıs yaralandı.
 Olay, dün saat 20.30 sıralarında Zeytinlik Mahallesi, Hurdacılar Sitesi girişinde meydana geldi. İzmir ilinde oturan Sevgi Saygılı, iddiaya göre geçtiğimiz günlerde kendisine şiddet uygulayan eşi Kenan Saygılı’dan kaçarak Antalya’daki dayısının oğlunun evine sığındı. ÇOCUĞU ile ŞOK GEÇİRDİEşinin izini süren Kenan Saygılı, yanına aldığı pompalı tüfekle Antalya’ya [r] geldi. Eşinin sığındığı eve gitmiş olan Saygılı, eşinin yakınları ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kenan Saygılı, iddiaya göre araba-yı nden tüfeğini alarak eşinin dayısının oğlu Ahmet Şirin’i kasıklarından vurdu. Eşini zor ile otomobile bindiren Kenan Saygılı, sürat-le hadi se yerinden uzaklaştı. Kocası gözlerinin önünde vurulan Hilal Saygılı, kucağında 4 yaşındaki çocuğu ile şok geçirdi. Çevredekilerin haber vermesi üzerine hadi se yerine önce gelen poli s ekibi ekipleri , yaralı ile ilgilendi. AMBULANS ŞOFÖRÜNE TEPKİÇağrılan ambulansın şoförü adresi bulamayınca halk, yaralı Ahmet Şirin’i minibüse bindirerek hastaneye götürmeye çalıştı. O sırada adrese ulaşan ambulans, yaralıyı minibüsten aldı. hadi se yerine geç gelen ambulansa tepki gösteren bir şa-hıs şoförü tartaklamaya çalışınca, hali yatıştırmak üzere poli s ekibi devreye girdi. Ahmet Şirin, Antalya ili Eğitim ve incele-me Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alınırken, Kenan Saygılı’nın yakalanması için çalışma başlatıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz