Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Anıtkabiri De Yıkarız Deyip Gitti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 3 Haziran 2013 - 06:06:31
Anıtkabiri De Yıkarız Deyip Gitti

AK Parti ineBolu ili Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı izah sonrası istifa ettiğini açıkladı. Kastamonu’nun ineBolu ili ilçesi AKP Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu, Taksim Gezi Parkı olay ilerı nedeni ile eylemcilere twitterdan tepki göstererek, “Taksim Gezi Parkı’ndan sonra Anıtkabir’i de yıkarız elhamdülillah” diye konuş-tu. AK Parti ineboluGençlik Kolları Başkanı […]

Anitkabiri-De-Yikariz-Deyip-GittiAK Parti ineBolu ili Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı izah sonrası istifa ettiğini açıkladı.
Kastamonu’nun ineBolu ili ilçesi AKP Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu, Taksim Gezi Parkı olay ilerı nedeni ile eylemcilere twitterdan tepki göstererek, “Taksim Gezi Parkı’ndan sonra Anıtkabir’i de yıkarız elhamdülillah” diye konuş-tu.

AK Parti ineboluGençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu’nun Taksim Gezi Parkı’ndaki eylemcilere yönelik [r] sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından yaptığı bu izah ise, toplum arasında büyük tepkiye sebe p oldu. toplum içerisinden gelen tepkiler sonucu Başkan Küpoğlu, istifa ettiğini açıkladı.

Ardından AKP ilçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, parti binasında bir araya gelerek meseleyi görüştü. AKP ilçe Başkanı isa Karamehmetoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, “1 Haziran tarihi itibarı ile ineBolu ili AKP ilçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Ferhat Küpoğlu’nun şahsına ait sosyal medya hesaplarından paylaşmış olduğu fikirler ve ifadeler, parti teşkilatımızın görüşü ve düşünceleri ile asl a bağdaşmamaktadır.

Ülkemizin son günlerde bulunmuş olduğu kritik günlerden dolayı ülke genelinde sosyal medya aracılığı ile tahrik edici eylem ve açıklamalara karşılık verilen ve ötek i siyasi görüş maliklerinin Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve AKP Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile alaka-lı sosyal medyada paylaşmış oldukları, Müslümanlığa ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ferdine yakışmayan sözlerin sonucunda Hasan Ferhat Küpoğlu’nun vermiş olduğu talihsiz bir cevaptır. Kaldı ki, partimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu ilkeler doğrultusunda yoluna devam etmektedir. ineBolu ili AKP Gençlik Kolları Başkanı ve üyesi olan Hasan Ferhat Küpoğlu, Olağan dışı yapılan yönetim kurulu toplantımızda yer aldı ğı görevden ve parti üyeliğinden istifasını sunmuştur. bütü n kamuoyuna duyurulur” dedi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz