Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ambulanslar İlçelere Teslim Edildi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:06:56
Ambulanslar İlçelere Teslim Edildi

Ambulanslar ilçelere teslim edildi… Sağlıkta dönüşüm tasarımı kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından Bolu’ya sevk edi-len 3 adet ambulans Gerede, Göynük ve Yeniçağa ilçelerine teslim edildi. Sağlıkta dönüşüm tasarımı kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından sevk edi-len 3 adet ambulans il Sağlık Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde tertiplenen tören ile Gerede, Göynük ve [r] Yeniçağa ilçelerine dağıtıldı. Törene Vali ibrahim […]

Ambulanslar-ilcelere-Teslim-EdildiAmbulanslar ilçelere teslim edildi…

Sağlıkta dönüşüm tasarımı kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından Bolu’ya sevk edi-len 3 adet ambulans Gerede, Göynük ve Yeniçağa ilçelerine teslim edildi.

Sağlıkta dönüşüm tasarımı kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından sevk edi-len 3 adet ambulans il Sağlık Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde tertiplenen tören ile Gerede, Göynük ve [r] Yeniçağa ilçelerine dağıtıldı. Törene Vali ibrahim Özçimen, Bolu ili Belediye Başkan Vekili i. Haluk inceler, ilçe Kaymakamları, il Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık, il Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, daire müdürleri ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program konuşmalar ile devam etti. ilk şeklinde konuşan ve sağlık çalışmaları hakkında bilgiler veren il Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık, “Bolu ili genelinde 2013 yılı yılında sadece ambulanslar için 1 milyon 200 bin liralık bir yatırım yapıldı. Başta Sayın Valim olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ambulanslarımızın Bolumuza ve misafirimıza hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuş-tu.

Sağlık hizmetlerinin etkin sunumunun toplumsal gelişmenin en temel öğelerinden birisini oluşturmakta olduğunu ifade eden Vali ibrahim Özçimen, “Sağlıklı bireylerin toplumsal faydası kuşkusuz oldukça çok yüksektir. Bireylerin ve buna bağlı şeklinde toplumların sağlıklı olabilmeleri ve bunun sürekliliğinin sağlanabilmesi için sağlık hizmetlerinin üretilmesi büyük ehemmiyet taşımaktadır. Sağlık hizmetleri, toplumların gelişmişlik seviyelerine paralel şeklinde gelişme göstermektedir. ilimizdeki sağlık hizmetleri insan odaklı olup, misafirimızın verilen sağlık hizmetlerinden memnuniyeti oldukça önemlidir. Sağlık kuruluşlarımızdaki personelin çalışma ortamları ve misafirimızın hizmet aldığı fiziki ve teknik şartlar oldukça iyileşmiş durumdadır. misafirimız güler yüzle karşılanmakta ve sağlık hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde almaktadırlar. ilimizin, trafik kazalarının sıkça yaşandığı TEM otoyolu, D-100 ve E-80 gibi iki ehemmiyetli kara yolu güzergâhında yer aldı ğı göz önüne alındığında, bugün Gerede, Göynük ve Yeniçağa ilçelerine teslimi yapılabilir ve bu ilçelerimizde görev yapabilir ambulanslarımızın acil hasta transferlerinde işimizi kolaylaştırması ve hasta memnuniyetini artırması dileğiyle ambulansların hayırlı olmasını dilerim.” diye konuş-tu.

Konuşmaların arkasından Gerede ve Yeniçağa ilçelerinin ambulanslarının ruhsat ve anahtarını Kaymakam Vekili Hayri Zorlu, Göynük ilçesinin ambulansının ruhsat ve anahtarlarını ise Göynük Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ile Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan teslim aldı. Vali ibrahim Özçimen bir ambulansın direksiyonuna oturarak deneme sürüşü yaptı.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz