Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Altın Bamya Ödüllerini Kimler Aldı
Altın Bamya Ödüllerini Kimler Aldı

5. Altın Bamya Ödülleri, 25 Mart’ta dağıtılacak. ‘Cinsiyetçi’ bulunan film, senaryo ve karakterlere verilen ödülün bu yılki adayları arasında Özcan Deniz ve Tolga Çevik de var.EViM SENSiN FiLMi oldukça çok KONUޞULMUޞTU TÜRK filmlerindeki kadına karşı ayrımcılığı, erkek egemenliğini ve cinsiyetçi bakışı eleştirmek maksadı ile dağıtılan Altın Bamya Ödülleri, bu yı l beşinci kez sahiplerini bulacak. […]

Altin-Bamya-Odullerini-Kimler-Aldi5. Altın Bamya Ödülleri, 25 Mart’ta dağıtılacak. ‘Cinsiyetçi’ bulunan film, senaryo ve karakterlere verilen ödülün bu yılki adayları arasında Özcan Deniz ve Tolga Çevik de var.
EViM SENSiN FiLMi oldukça çok KONUޞULMUޞTU TÜRK filmlerindeki kadına karşı ayrımcılığı, erkek egemenliğini ve cinsiyetçi bakışı eleştirmek maksadı ile dağıtılan Altın Bamya Ödülleri, bu yı l beşinci kez sahiplerini bulacak. Altın Bamya Akademisi ön jürisi, 2012 yılında vizyona giren filmleri yorumlayarak “erkek karakter, kadın karakter, film ve senaryo” dallarında adayları saptad ı. Erkek karakter kategorisinde “Dağ” filmindeki Oğuz ve Bedir rolleriyle Çağlar Ertuğrul ile Ufuk Bayraktar, “Evim Sensin”deki iskender rolüyle Özcan Deniz ve “Sen Kimsin”deki rolüyle Tolga Çevik ödüle aday gösterildi. Kadın karakter kategorisinin adayları ise “Güzel Günler Göreceğiz”in Figen’i Feride Çetin, “Sen Kimsin”in Suzan’ı Pelin Körmükçü ve “Zenne”nin Kezban’ı Rüçhan Çalışkur oldu. Jüri, senaryo dalında “Dağ”, “Güzel Günler Göreceğiz”, “Zenne” filmlerini, film kategorisinde de yine “Dağ”, “Güzel Günler Göreceğiz” ve “Sen Kimsin”i Altın Bamya’ya aday gösterdi.[r].* Jüri, “Evim Sensin” filminde Fahriye Evcen’le kamera karşısına geçen Özcan Deniz’in canlandırdığı iskender karakterini Altın Bamya’ya aday gösterdi.* Pelin Körmükçü, “Sen Kimsin”deki Suzan rolüyle ödüle aday.* Feride Çetin, “Güzel Günler Göreceğiz” filmindeki Figen rolüyle Altın Bamya’ya aday gösterildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz