Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Altın 1700 Dolara Çıkacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:53:43
Altın 1700 Dolara Çıkacak

Altın 1700 dolara çıkacak…Riskten kaçmak arzulayan yatırımcıların etkisiyle altın yenide n dan yükselmeye başladı. Analistler bu kez yükselişin kalıcı olacağına, 2012 yılındaki 1700 dolar seviyelerinin görülebileceğine inanıyor.Riskten kaçmak arzulayan yatırımcıların gelişen ülke para birimleri ve borsalarından çıkmasının arkasından altın yenide n dan yükselmeye başladı. Altın fiyatları nisan başından bu yana sert düşüşün arkasından yenide n […]

Altin-1700-Dolara-CikacakAltın 1700 dolara çıkacak…
Riskten kaçmak arzulayan yatırımcıların etkisiyle altın yenide n dan yükselmeye başladı. Analistler bu kez yükselişin kalıcı olacağına, 2012 yılındaki 1700 dolar seviyelerinin görülebileceğine inanıyor.
Riskten kaçmak arzulayan yatırımcıların gelişen ülke para birimleri ve borsalarından çıkmasının arkasından altın yenide n dan yükselmeye başladı.

Altın fiyatları nisan başından bu yana sert düşüşün arkasından yenide n dan kritik 1400 dolar sınırına yaklaştı.

Altının yükselmesinde ABD Merkez Bankası’nın tahvil satın alma [r] programını sonlandıracağından endişe eden yatırımcıların riskten kaçması en büyük etken.

Bunun dışında ABD ekonomisinde işlerin iyiye gitmesi de paranın dünyanın en büyük ekonomisine yenide n dan yönelmesine sebe p oluyor.

ALTIN iÇiN EYLÜL KRiTiK BiR AY OLACAKAnalistler, Eylül ayının altın için yükseliş bakımındankritik bir ay olduğuna dikkat çekti.

CNBC’ye konuşan finansal danışmanlık firması Compass Global Markets’ın CEO’su Andrew Su, “Eğer, Fed geri çekilmeye Eylül’de başlarsa, piyasalarda fısılti al, gerçek sat daha fazla gerçekleşir. tüm piyasa Eylül’de geri çekilme başlayacağına inanıyor. Bu süreçte altın fiyatlarının güçlü bir şekilde yükseldiğini görececeğiz. Yükselişin birtakım ay boyunca devam etmesi bekleniyor” diye konuş-tu.

Su, altının ons fiyatının gelecek haftaya kadar 1400 dolar sınırını aşacağına inandığını da ifade etti.

Altının onsu Temmuz’dan bu yana yüzde 11,5 değerlendi ve yılın ilk yarısındaki değer kaybının büyük kısmını karşıladı.

EMTiA TEK GÜVENiLiR YATIRIM ARACI şeklinde GÖRÜLÜYORFed’in Temmuz ayı tutanakları, görevlilerin tahvil satın alma programını sonlandırmak için net bir tarih belirleyemediğini gösterdi.

Finansal danışmanlık firması IG Markets’ın piyasa stratejisti Kelly Teoh, altındaki yükselişin devam etmesi için nedenlerin olduğunu belirt ti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz