Alfa Romeo 4C Özellikleri
Gönderen: admin Tarih: 15 Şub, 2013 At 08:40 PM | Kategorisi : Haber, Yaşam | 0 Yorum

Alfa-Romeo-4C-OzellikleriAlfa Romeonun yeni coupe modeli 4C sonunda üretime hazır haliyle de yüzünü gösterdi.Alfa Romeo’nun daha evve l konsept şeklinde tanıttığı 4C modelinin üretim versiyonu Cenevre arab a Fuarı’nda ilk kez sergilenecek. 4C, markanın yeni modellerinin gösterişli habercisi şeklinde tanımlanıyor. Radikal bir tasarıma ve karbonfiber gövdeye malik olan Alfa Romeo 4C, bu yı l içerisinde Türkiye pazarına da sunulmuş olacak.Alfa Romeo mühendisleri tarafından tasarlanan ve Maserati’nin İtalya’daki Modena fabrikasında üretilen bu arkadan itişli Alfa, ortada konumlanmış 4 silindirli 1750 cc’lik turbo benzinli motora ve çift kavramalı TCT otomatik şanzımana malik. arabay ı n motor gücüyse şimdili k gizliliğini koruyor.
Reklam Alanı
.18 m yüksekliğinde olan 2 kişilik coupe’nin dingil mesafesiyse 2.4 m. Alfa Romeo 4C, karbon ve alüminyum kullanılan gövde ve şasi unsurları sayesinde 4 kilogram başına 1 bg’den fazla güç üretmesiyle de ilgi çekiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>