Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Alev Alev Dizisi Ne Zaman Final Yapacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Ocak 2013 - 20:50:07
Alev Alev Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Atv’de yayımlanan Alev Alev dizisi cumartesi gecesi yayımlanacak olan final bölümü ile ekranlara veda edecek. Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan ve Cüneyt Arkın’ın oynadığı Alev Alev filmi, Erler Film tarafından dizi olarak atv ekranlarında gösteriliyordu. Reytinglerde beklenen başarıyı sağlayamayan dizinin final yapmasına karar verildi. Alev Alev dizisinin nasıl biteceğini ise şimdiden merak konusu oldu. Filmdeki gibi […]

Alev-Alev-Dizisi-Ne-Zaman-Final-Yapacak Atv’de yayımlanan Alev Alev dizisi cumartesi gecesi yayımlanacak olan final bölümü ile ekranlara veda edecek.
Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan ve Cüneyt Arkın’ın oynadığı Alev Alev filmi, Erler Film tarafından dizi olarak atv ekranlarında gösteriliyordu. Reytinglerde beklenen başarıyı sağlayamayan dizinin final yapmasına karar verildi. Alev Alev dizisinin nasıl biteceğini ise şimdiden merak konusu oldu. Filmdeki gibi kötü sonla mı, yoksa mutlu sonla mı bitecek?FİLMDE NE OLMUŞTU?Alev Alev filminde Gülşen Bubikoğlu’nun canlandırdığı Alev ile Tarık Akan’ın canlandırdığı Murat kaçarken teknenin patlaması netices i ölmüşlerdi. Alev ile Murat’ı Şahin Koral(Cüneyt Arkın) ise silahla intihar etmişti.[r]. Alev ile Murat’ın Demir Boran’dan (İlker İnanoğlu) kaçarlarken iflas ettiği haberini alıyorlar. Kurtulduklarını düşünürlerken Demir’in adamı karşılarına çıkıyor ve Alev’in başına silah dayıyor. Murat’ın, Demir’in adamını vurması ve Alev’i kurtarması bekleniyor.Demir Boran ise iflas ediyor ve poli s ekibi ekipleri peşine düşüyor. Demir ve yeğeni Ümran ile ülke dışına çıkmaya hazırlanırken poli s ekibi evi basıyor. Demir’in filmdeki gibi intihar etmesi veya poli s ekibi ile girdiği çatışmada öldürülmesi bekleniyor.Filmdekinin aksine Alev ile Murat’ı Demir Boran’sız mutlu bir sonla final yapacağı düşünülüyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • nil erkoçlar oynadığı diziler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz