Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

AKP İlçe Başkanı Partimin Önüne Biri Fındık Dökmüş Gelin Bu Adamı Temizleyin
  • Ana Sayfa » Haber
  • 13 Eylül 2017 - 10:42:10
AKP İlçe Başkanı Partimin Önüne Biri Fındık Dökmüş Gelin Bu Adamı Temizleyin

AKP İlçe Başkanı Partimin önüne biri fındık dökmüş gelin bu adamı temizleyin… Dursun izah yapar iken parti binasından inerek üreticinin yanına gelen ilçe Başkanı irfan Kalaycı, bu duruma tepki gösterdi. Telefonla birilerini arayan ilçe [r] Başkan Kalaycı, “Benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan” diye konuş-tu.Samsun’un 19 Mayıs ilçesi Ormancı […]

AKP-ilce-Baskani-Partimin-Onune-Biri-Findik-Dokmus-Gelin-Bu-Adami-TemizleyinAKP İlçe Başkanı Partimin önüne biri fındık dökmüş gelin bu adamı temizleyin…

Dursun izah yapar iken parti binasından inerek üreticinin yanına gelen ilçe Başkanı irfan Kalaycı, bu duruma tepki gösterdi. Telefonla birilerini arayan ilçe [r] Başkan Kalaycı, “Benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan” diye konuş-tu.Samsun’un 19 Mayıs ilçesi Ormancı Mahallesi’nde, üretici Muharrem Dursun, fiyatları protesto etmek maksadı ile bir çuval fındığı AKP ilçe Başkanlığı önüne döktü. Burada gazetecilere açıklamada bulunan Dursun, “Fiyatları ve maliyetleri tespit eden kendileri. 8.75 lira şeklinde maliyet tespit ediyorlar, 10 lira fiyat açıklaması yapıyorlar. Vatandaş şeklinde maliyeti biz açıklamadık, kendileri açıkladı, fiyatı da onlar verdi. oldukça çok mağduruz. Bir işçinin maliyeti 100 liranın üzerinde. Fındık 15 lira iken yevmiye 60 liraydı, bugün 100 lira. Ben AKP’ye oy kullanmak için bin km istanbul’a gittim, oyumu kullandım. Ama hakkımı da ararım” diye konuş-tu.”Kim öğretti sana bunu oğlum”

Açıklama yapılırken parti binasından aşağıya inen AKP ilçe Başkanı Avukat irfan Kalaycı, üretici Dursun’un yanına geldi. Üreticinin “Buyur başkanım” sözleri sonucu “Ben senin başkanın değilim. Sen niye geldin. Kim öğretti sana bunu oğlum” diyerek tepki gösterdi. Bunun sonucu Muharrem Dursun, “Bana ‘oğlum’ diye hitap etme başkanım. El hareketi yaparak, oğlum diyerek üzerime geliyorsun” diye cevap verdi. Aralarında geçen sözlü tartışmanın sonucu ilçe Başkanı irfan Kalaycı, cep telefonu ile birilerini arayarak, “Benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan” diye konuş-tu.”Kapat şunu, kardeşim kapatsana”

Kalaycı, daha sonra da hadises i görüntüleyen gazetecilere tepki göstererek, “Benim fotoğrafımı çekmeye sen benden izin aldın mı? Kapat şunu, kardeşim kapatsana” diye konuş-tu. kısa olan bir zaman sonra hadi se yerine gelen ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Muharrem Dursun hakkında tutanak tutarak fındıkları toplamasını rica etti. Dursun, daha sonra da hadi se yerinden ayrıldı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.medyafaresi.com

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYAFARESi internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik şeklinde geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberler ile alaka-lı her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.

newsHistoryLoad(6435499, ‘diger’);

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz