Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Akıllı Çöp Toplama Sistemiyle Yakıttan Tasarruf Sağlanacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:54:51
Akıllı Çöp Toplama Sistemiyle Yakıttan Tasarruf Sağlanacak

Akıllı çöp toplama sistemiyle yakıttan tasarruf sağlanacak… Başakşehir Belediyesi, daha temiz ve modern bir Başakşehir için yeraltı çöp konteyneri uygulamasını yaygınlaştırıyor. Temizlik işleri Müdürlüğü yılbaşına kadar 400 konteynerin montajını daha tamamlayacak. tasarım ile birlik-te yer altı çöp konteynerlerine yerleştirilecek akıllı çöp toplama sistemi sayesinde, çöp miktarı konteynere gitmeden arabadan ya [r] damerkezden tespit edilerek aracın […]

Akilli-Cop-Toplama-Sistemiyle-Yakittan-Tasarruf-SaglanacakAkıllı çöp toplama sistemiyle yakıttan tasarruf sağlanacak…

Başakşehir Belediyesi, daha temiz ve modern bir Başakşehir için yeraltı çöp konteyneri uygulamasını yaygınlaştırıyor.

Temizlik işleri Müdürlüğü yılbaşına kadar 400 konteynerin montajını daha tamamlayacak. tasarım ile birlik-te yer altı çöp konteynerlerine yerleştirilecek akıllı çöp toplama sistemi sayesinde, çöp miktarı konteynere gitmeden arabadan ya [r] damerkezden tespit edilerek aracın rotası belirlenecek. Böylelikle, aracın gereksiz mesafe kat etmesinin önüne geçilecek, yakıttan tasarruf sağlanacak.

Başakşehir Belediyesi, ilçe genelinde uygulanmaya başlayan modern yer altı çöp konteyneri sistemiyle, çöp ve atıkları yer altında izole ederek, koku, bakteri, hastalık ve benzeri istenmeyen sonuçların önüne geçerken görsel kirliliği de ortadan kaldırıyor. Kayaşehir’de 200 konteynerin montajı Başakşehir Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından yapıldı. Kayaşehir’den sonra Başakşehir 1. tur ve Boğazköy’de de çalışmalar başladı. Yılbaşına kadar Başakşehir genelinde 400 çöp konteyneri yerleştirilmesi planlanıyor. Çalışmaların bitmesinin arkasından ötek i bölgelerde de montaj işlemine devam edilecek.

Başakşehir’de yaşayan misafirin ihtiyaçları ve atık eğilimleri göz önüne alınarak geliştirilen Modern Yer altı Konteyneri Akıllı Çöp toplama tasarımı hijyenik, uzun ömürlü, estetik görünümlü konteynerler ile çevredeki hoş olmayan görüntülerin oluşmasının da önüne geçecek.

Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz