Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

AK Partinin İzmir Belediye Başkan Adayı Kim
AK Partinin İzmir Belediye Başkan Adayı Kim

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu AKP izmir il Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 2009 mahal li seçimlerinde alınan sonucun tarif edilemez olduğunu belirterek, “Önümüzdeki 15 ayı iyi yorumlayarak, stratejimizi gözden geçirmeliyiz. istanbul, Ankara ve Türkiye’yi […]

AK-Partinin-izmir-Belediye-Baskan-Adayi-Kim

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu AKP izmir il Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısına katıldı.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 2009 mahal li seçimlerinde alınan sonucun tarif edilemez olduğunu belirterek, “Önümüzdeki 15 ayı iyi yorumlayarak, stratejimizi gözden geçirmeliyiz. istanbul, Ankara ve Türkiye’yi yöneten AKP hareketi bu seçimde izmir’i kazanamazsa bunu kime nasıl, anlatacağız.” diye konuş tu.
BAKANLAR GÖNLÜNDEN GEÇEN ADAY
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ise izmir’i basiretsiz ve aciz mahal li yönetimlerin pençesinden kurtarmak gerektiğini vurgulayarak, “Bundan daha acil bir işimiz olamaz.[r].” diye konuş tu. Toplantıda bakanlar birbirlerini izmir’e adaylık konusunda gönderme yaptı. Bakan Yıldırım, kendisinden evve l kürsüye çıkan Bakan Ertuğrul Günay konuşurken içinden, “Günay aday olsa ne iyi olur” diye geçirdiğini söyleyerek, “Ama Bakan Günay bu işi düşünmüyor. Oturup anılarını yazmak istiyor.” diye konuş tu. Bunun üzerine Bakan Günay, “izmir’e Yıldırım gibi aday yakışır.” diye cevap verdi.
“DEMOKRAT HAREKETLERiN MERKEZi iZMiR”
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye’yi yöneten parti olduklarını belirterek, “Antalya’yı, izmir’i, Aydın’ı, Balıkesir’i yönetemeyecek siyasetçi miyiz? Bize bu yeni dönemde örgütlenmeliyiz. Sokak çalışmalarına ağırlık vererek, stratejimizi gözden geçirmeliyiz. Çiğli’ye, Ödemiş’e, Kiraz’a gidin. Türkiye’de tüm demokrat hareketler izmir’de şekillendi. Menderes hareketi izmir’de başlayıp Ege’ye yayıldı. 27 Mayıs’a karşı tepki yine izmir’de şekillendi. Özal hareketi de burada başarılı oldu. ޞimdi AKP hareketi bu seçimde izmir’i kazanamazsa bunu kime nasıl anlatacağız.” diye konuş tu.
“SESiMiZ BiLE YETiYOR”
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ise izmir’de gençliğin heyecanının sonuca dönüşmesi gerektiğini vurguladı. Yıldırım, “Bizim acil problemimi zizmir’i bu basiretsiz mahal li yönetimlerin pençesinden kurtarmaktır. Bundan daha acil bir işimiz yoktur. izmir’e daha fazla zaman yitirdiremeyiz. izmir’in AKP’nin hizmet siyasetini görme zamanı geldi. izmir’in sokak ve ilçelerinde dolaştığımızda bize getirilen sıkıntıları n yüzde 90’ı mahal li yönetimlerle ilgili. Bu da gösteriyor ki izmir mahal li yönetimleri beklentiyi karşılayamıyor. Tahsis edilen bütçeleri bile yı l içinde harcayamayan ve sürekli sızlanarak hükümetten şikayet eden bu yönetimden izmir halkı hesap soracak. izmir’in Kuzey’den Güney’e karış karış röntgenini çekeceğiz. Herkese ulaşacağız. izmir’de ezberleri bozacağız ve destan yazacağız. 8 yı l evve l izmir’in 2 milyar dolar ihracatı vardı. Bugün bu rakam 8 milyar dolar oldu. 1.5 yı l evve l bile izmir’de bu hareketlilik yoktu. 35 proje cabası sesimiz bile izmir’e yetiyor.” diye konuş tu.
Bakan Davutoğlu ise mahal li seçimlerde izmir’i alarak, bölgeye güçlü bir siyasi irade mesajı vereceklerini söyleyerek, “Ufuk şehir olarak gördüğümüz izmir’i hak ettiği kadrolara kavuşturmalıyız.” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz