Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

AK Partide Bir İstifa Daha
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:19:36
AK Partide Bir İstifa Daha

AK Partide bir istifa daha…AK Parti Niğde ili il Başkanı Ahmet Özmen, partisinin milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi ile birlik-te yine aynı partiden Niğde ili Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın icraat ve davranışlarını eleştiren konuşmasının kayıtlarının internet üzerinde yayımlanması sonucu istifa etti.AK Parti Niğde ili il Başkanı Özmen istifasının gerekçelerini kendisine ait iş yerinde basın […]

AK-Partide-Bir-istifa-DahaAK Partide bir istifa daha…
AK Parti Niğde ili il Başkanı Ahmet Özmen, partisinin milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi ile birlik-te yine aynı partiden Niğde ili Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın icraat ve davranışlarını eleştiren konuşmasının kayıtlarının internet üzerinde yayımlanması sonucu istifa etti.
AK Parti Niğde ili il Başkanı Özmen istifasının gerekçelerini kendisine ait iş yerinde basın toplantısı ile açıkladı. Özmen, “Yerel bir gazetede bir dost ortamında ilimize ve partimize daha iyi hizmet olması için muhabbet yapar iken ama-cı aşan birtakım sözlerim olmuştur. Bu konuşma gizlice kaydedilerek internet üzerinden [r] yayımlanmıştır. Bu meselede Cumhuriyet Savcılığımıza gerekli müracaatlarda bulundum. Partimizin zarar görmemesi için yönetim kurulu ile birlik-te istifa ediyorum” diye konuş-tu.

‘TUZAĞA DÜŞžÜRÜLDÜM’

Görevden alındığına yönelik iddiaları cevaplayan Özmen, “Görevden alınmadım. Yönetim kurulu şeklinde arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bu ses kaydından sonra parti içerisinde bir huzursuzluk ortamı oluştu. mahal-li seçimlerde başarılı olmak için bir fedakarlık yapmamız gerekirdi. Biz o fedakarlığı yaptık. Hizmet için yapılan bir konuşma. Herkes bir yerlerde konuşabilir. misafirin birlik te konuştuklarını ses kaydına alıp kamuoyuna çok büyük meseleymiş gibi anlatılmasından ben üzgünüm. Böyle olmamalıydı. Tuzağa düşürüldüm” diye konuş-tu. Sözkonusu konuşmalar video paylaşım sitesi YouTube’de yayımlanmış, kısa olan zaman sonra mahkeme kararı ile kaldırılmıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz