Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ahmet Kuraldan Burcu Kıratlıya Evlilik Teklifi
Ahmet Kuraldan Burcu Kıratlıya Evlilik Teklifi

“işler Güçler” dizisinin başarılı oyuncusu Ahmet Kural, gazeteci Kenan Erçetingöz’ün kızı Burcu Kıratlı ile önceki gece nişanlandı. Maslak Sheraton Otel Qubbe’de gerçekleşen nişan merasiminde yüzüklerini takan çiftin kurdelesini Orhan Gencebay kesti.  Ahmet Kural’dan Burcu Kıratlı’ya romantik evlenme teklifi GENCEBAY’IN “DOKUNMA” ޞARKISIYLA DANS ETTiLER “işler Güçler” dizisinin oyuncularının tam kadro bulundu ğu nişanda, oyuncular sürpriz bir video […]

Ahmet-Kuraldan-Burcu-Kiratliya-Evlilik-Teklifi

“işler Güçler” dizisinin başarılı oyuncusu Ahmet Kural, gazeteci Kenan Erçetingöz’ün kızı Burcu Kıratlı ile önceki gece nişanlandı. Maslak Sheraton Otel Qubbe’de gerçekleşen nişan merasiminde yüzüklerini takan çiftin kurdelesini Orhan Gencebay kesti. 
Ahmet Kural’dan Burcu Kıratlı’ya romantik evlenme teklifi
GENCEBAY’IN “DOKUNMA” ޞARKISIYLA DANS ETTiLER
“işler Güçler” dizisinin oyuncularının tam kadro bulundu ğu nişanda, oyuncular sürpriz bir video hazırladı. Sette hazırlanan sürpriz videoda dizi oyuncularının nişanla ilg i lı konuşmaları yer aldı. Gecede Ahmet Kural – Burcu Kıratlı çifti ilk dansını Orhan Gencebay’ ın ‘Dokunma’ şarkısı ile yapar iken, gece boyunca Gencebay şarkıları çalındı.[r]. 
“BiRAZCIK NAZLANDIM”
Nişan öncesi basının karşısına çıkan Ahmet Kural – Burcu Kıratlı ikilisi, duygularını gazetecilerle paylaştı. Son derece heyecanlı olduğunu söyleyen Burcu Kıratlı, evlilik teklifini anlattı. Kıratlı, “Ahmet ayağıma güller serdi. ‘Burcu Ahmet ile evlen’ diye 50 şahs ın seslendiği güzel bir video hazırlamıştı. Ertesi gün ‘Seni Seviyorum’ yazılı kocaman bir pankart hazırlattı. Birazcık nazlandım. Artık nişanlandık” diye konuş tu.
KURAL: “EN KISA ZAMANDA EVLiLiK iSTiYORUM”
Ahmet Kural ise, ” işaretimizi koyduk. Adı nişan. En kısa zamanda da evlilik istiyorum. Birbirimizi oldukça çok seviyoruz. Attığımız her adımda mutluluk duyuyoruz” diyerek duygularını paylaştı. 
GENCEBAY: “KIZ VERMEK KOLAY DEĞiL”
Orhan Gencebay nişan törenine hayat arkadaşı Sevim Emre ile birlikt e katıldı. Çiftin nişan kurdelelerini kesen Gencebay, “Kız vermek kolay değildir. Ahmet de aslan gibi oldukça çok sevdiğimiz bir delikanlıdır. Gözümüz arkada değil” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz