Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ağladı Ve Dua Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:21:05
Ağladı Ve Dua Etti

Ağladı ve dua etti…Kız arkadaşı Reeva Steenkamp’ı öldürmekle suçlanan Güney Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius için asgari 25 se-ne hapis cezası istendi. Pistorius duruşmada kardeşleri ile dua etti ve gözyaşı döktü. Duruşmaya 3 Mart 2014’te devam edilecek.Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Pretoria kentinde yapılan mahkemede, savcılar, Londra Olimpiyatları’nda katıldığı erkek milleti 400 ve 4×400 m bayrak yarışları […]

Agladi-Ve-Dua-EttiAğladı ve dua etti…
Kız arkadaşı Reeva Steenkamp’ı öldürmekle suçlanan Güney Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius için asgari 25 se-ne hapis cezası istendi. Pistorius duruşmada kardeşleri ile dua etti ve gözyaşı döktü. Duruşmaya 3 Mart 2014’te devam edilecek.
Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Pretoria kentinde yapılan mahkemede, savcılar, Londra Olimpiyatları’nda katıldığı erkek milleti 400 ve 4×400 m bayrak yarışları ile olimpiyatlara katılan ilk ampute atlet şeklinde tarihe geçen Pistorius’u, kasıtlı adam öldürme, yasadışı silah bulundurmakla suçladı. Savcılar atletin, asgari 25 se-ne hapse mahkum edilmesini rica etti. [r]

iddianamede, 14 ޞubat (Sevgililer Günü) 2013 yılı’te kız arkadaşı Reeva Steenkamp’ı evinin banyosunda ateşli silahla vurarak ölümüne sebe p olan Pistorius’la alaka-lı polisekiplerinin, 6 ay boyunca topladığı kanıtlar ve savcıların 100’ü aşkın tanıkla yaptığı görüşmelerin tutanaklarının yer aldı ğı söyleniyor.

iddianamenin mahkemeye sunulmasının arkasından yargıç Desmond Nair, Pistorius’un yargılanmasına 3 Mart 2014’te devam edileceğini ve davanın 20 Mart 2014 tarihine kadar süreceğini söyled i.

Duruşmaya, açık mavi gömleğin sonucu giydiği siyah takım kıyafetyle gelen Pistorius’un, kardeşleri Aimee ve Carl’ın elini tuttarak dua ettiği ve ağladığı görüldü.

26 yaşındaki Pistorius, önceki duruşmalarda Steenkamp’ı hırsız sanarak kazara vurduğunu önplanasürmüş ve cinayet suçlamasını kabul etmemişti.

Reeva Steenkamp’ın amcası Mike Steenkamp, dava sürecini beklemeden Oscar Pistorius’u affettiklerini açıklamıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz