Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ağaoğlundan Erdoğana Eleştiri
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Temmuz 2013 - 21:22:48
Ağaoğlundan Erdoğana Eleştiri

inşaat sektörünün öncü isimlerinden Ali Ağaoğlu, TGRT Haber’de yayımlanan Basın Odası programında Hadi Özışık ve Gülden Kalecik’in misafiri oldu.iNTERNETHABER- iş yaşamının renkli isimlerinden Ali Ağaoğlu’ndan Gezi Parkı eylemleri sürecinde birbiri ardına sert açıklamalarda bulunan Başbakan Erdoğan’ı eleştirdi. Gezi Parkı’nda yaşananları ‘Talihsiz bir olay’ şeklinde nitelendiren Ağaoğlu, Erdoğan’ın o günlerde daha sakin bir tavır takınmasını beklediğini […]

Agaoglundan-Erdogana-Elestiriinşaat sektörünün öncü isimlerinden Ali Ağaoğlu, TGRT Haber’de yayımlanan Basın Odası programında Hadi Özışık ve Gülden Kalecik’in misafiri oldu.
iNTERNETHABER- iş yaşamının renkli isimlerinden Ali Ağaoğlu’ndan Gezi Parkı eylemleri sürecinde birbiri ardına sert açıklamalarda bulunan Başbakan Erdoğan’ı eleştirdi. Gezi Parkı’nda yaşananları ‘Talihsiz bir olay’ şeklinde nitelendiren Ağaoğlu, Erdoğan’ın o günlerde daha sakin bir tavır takınmasını beklediğini belirt ti ve ekledi:“Sayın Başbakan’ın bu tür meselelerde olay [r] ilerın çarpıtılabileceğini bilmesi gerekirdi.”SAF VE TEMiZ TEPKiLERi KULLANILDIişte Ağaoğlu’ndan Gezi Parkı yorumu…”Gerçekten oldukça çok talihsiz bir olay, misafirin doğaya malik çıkması ve demokratik tepkilerinin ortaya koyması benim için oldukça çok önemli. Benim de gençliğin Gezi Parkı’nda geçti. hadi se oradaki parkın ve ağacın oradan kaldırılması hadises i değildi. hadi se sosyal medyada çarpıtıldı. misafirin kentine malik çıkması mutlaka demkoratik. faka t bu temiz duygular yanlış yönlendirildi.FAiZ LOBiSi DEVREDE Mi?Bu meselede emniyetin ve istihbaratın raporları var. Türkiye sürekli siyasi adımların arkasından ekonomik adımlar atmıştır. Türkiye ekonomisi 3-4 kat büyütmüştür. Ben Türkiye’den daha güçlü bir devlet olmasını istemem. Türkiye’nin de oldukça çok güçlü olmasını istemeyenler var. Türkiye’nin ekonomik başarısı bölgeseler güç olma yolunda önemli mesajeler katetti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz