Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ağabey Cinayetinin Zanlıları Adliyede
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:29:30
Ağabey Cinayetinin Zanlıları Adliyede

Ağabey cinayetinin zanlıları adliyede… Gaziantep’te geçtiğimiz cuma gecesi alacaklı olduğu küçük kardeşi ile kavga eden ve daha sonra da araya giren ağabeyini silahla öldürdüğü iddia edilen Mesut Ö. (37) ve olaya karışan Mahmut A. yakalandı. Zanlılar, Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin arkasından adliyeye gönderil-di. Geçtiğimiz cuma günü [r] 2 kardeş arasındaki alabilir meselesi sebebi ile tartışma çıktı. […]

Agabey-Cinayetinin-Zanlilari-AdliyedeAğabey cinayetinin zanlıları adliyede…

Gaziantep’te geçtiğimiz cuma gecesi alacaklı olduğu küçük kardeşi ile kavga eden ve daha sonra da araya giren ağabeyini silahla öldürdüğü iddia edilen Mesut Ö.

(37) ve olaya karışan Mahmut A. yakalandı. Zanlılar, Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin arkasından adliyeye gönderil-di.

Geçtiğimiz cuma günü [r] 2 kardeş arasındaki alabilir meselesi sebebi ile tartışma çıktı. hadi se gece saat 03.30 sıralarında Sait Ö.’nün (50) Çakmak Mahallesi Fedai ismail Sokak içerisindeki evinin önünde meydana geldi. iddiaya göre, Mesut Ö. (37) alacaklı olduğu küçük kardeşi Süleyman Ö.’nün (33) parasını vermemesi sonucu kavga etti. Araya yakınlarının girmesi ile Mesut Ö. hadi se yerinden ayrıldı. Gece geç vakitler de Mesut Ö. kardeşinin korkutmak için oldukça çok sayıda suç kaydı olan 2 arkadaşını da yanına alarak, yenide n kardeşinin evine gitti. Kardeşi Süleyman’ı aşağıya çağıran kişileri fark eden ağabey Sait Ö. “Sen gitme şimdi bir şey olur. Ben inip konuşurum. Sonra da oturur tatlıya bağlarız. Ama şimdi inme” diyerek dışarıya çıktı. Zanlılar ile ağabey Sait Ö. arasında çıkan kavgada Sait Ö. ateş edilerek ağır yaralandı. Sait Ö., kaldırıldığı Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde yapılan bütü n müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

polisekiplerinin yaptığı çalışmalar neticesinde Mesut Ö. ve arkadaşı Mahmut A. evlerine yakın bir yerde yakalandı. ev-vel suçu kabul etmeyen Mesut Ö. daha sonra suçunu itiraf etti. Ağabeyini öldürdüğü söylenen Mesut Ö.’nün polis merkezindeki ifadesinde, kardeşinden alacağı oluğunu faka t uzun zamandır alamadığı için korkutmak için adam tuttuğunu belirt tiği bildiril-di.

Zanlılar, polis merkezindeki ifadelerinin arkasından adliyeye gönderil-di. olay ile alaka-lı araştırma sürdürülüyor.
Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz