Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Adriana Lima`dan Mini Elbise Görüntüleri İzle
Adriana Lima`dan Mini Elbise Görüntüleri İzle

Antalya da top model Adriana Lima yı misafi r eden Dosso Dossi Fashion Show Parti, renkli görüntülere sahne oldu. Antalya’da top model Adriana Lima’yı misafi r eden Dosso Dossi Fashion Show Parti, renkli görüntülere sahne oldu. Adriana Lima’nın da katıldığı partide Rusya’nın ünlü dans grubu Kazaky ve Mustafa Sandal sahneye çıktı. Gecenin sunuculuğunu ise ‘Kızıl […]

Adriana-Limadan-Mini-Elbise-Goruntuleri-izle Antalya da top model Adriana Lima yı misafi r eden Dosso Dossi Fashion Show Parti, renkli görüntülere sahne oldu.

Antalya’da top model Adriana Lima’yı misafi r eden Dosso Dossi Fashion Show Parti, renkli görüntülere sahne oldu. Adriana Lima’nın da katıldığı partide Rusya’nın ünlü dans grubu Kazaky ve Mustafa Sandal sahneye çıktı. Gecenin sunuculuğunu ise ‘Kızıl Ajan’ olarak bilinen Anna Chapman üstlendi.
Adriana Lima Dosso Dossi show Antalya..[r].. FOTO GALERİ Partinin açılışı Dosso Dossi Markası sahibi ve yönetim kurulu başkanı Hikmet Eraslan ve yardımcılarının ‘gangnam dansı’ ile başladı. Ardından sahneyi devralan Kazaky Dans Grubu, dansları ve müzikleriyle davetlileri coşturdu.
Gecenin ortalarına doğru partiye katılan Victoria Secret mankeni Adriana Lima, partiyi locadan izledi. Çevresinde yoğun güvenlik önlemi alınan ünlü top model, siyah mini elbisesiyle dikkatleri üzerinde topladı. Frikik vermemek için dikkat eden Lima, hayranlarının sevgi gösterisine el sallayarak ve öpücük yollayarak teşekkür etti. Sahneyi uzaktan takip eden Lima, davetlileri selamlamak için Hikmet Eraslan ile birlikt e sahneye çıktı. “Herkes iyi eğlensin. Türkiye seni oldukça çok seviyorum” diyen Lima, sahneden inerek oteline geri döndü.
 ADRİANA LİMA ANTALYA’YA GELDİ. VİDEO
Adriana Lima ; şovunun ardından sahneyi Mustafa Sandal devraldı. Sevilen şarkıları ile hayranlarına keyifli dakikalar yaşatan ünlü popçu, İngilizce ve Rusça konuşarak davetlileri coşturdu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • adriana lima frikikleri
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz