Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Adım Adım Steve Jobsa Dönüştü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:41:15
Adım Adım Steve Jobsa Dönüştü

Merakla beklenen ve bu Cuma ABD ile aynı anda sinemaya gelecek ‘Jobs’ TV filminin başrolünde yer alan Aston Kutcherın Steve Jobsa olan benzerliği oldukça çok konuşuluyor. Kutcher, Jobsa dönüşme yolculuğunu anlattı.Bu Cuma sinemaya gelecek Jobs TV filminde Steve Jobs’ı canlandıran Ashton Kutcer, teknoloji dehasına benzerliğiyle konuşuluyor. Hollywood’un yakışıklı aktörü nasıl Steve Jobs’a dönüşümünü  anlattı: “Steve […]

Adim-Adim-Steve-Jobsa-DonustuMerakla beklenen ve bu Cuma ABD ile aynı anda sinemaya gelecek ‘Jobs’ TV filminin başrolünde yer alan Aston Kutcherın Steve Jobsa olan benzerliği oldukça çok konuşuluyor. Kutcher, Jobsa dönüşme yolculuğunu anlattı.
Bu Cuma sinemaya gelecek Jobs TV filminde Steve Jobs’ı canlandıran Ashton Kutcer, teknoloji dehasına benzerliğiyle konuşuluyor. Hollywood’un yakışıklı aktörü nasıl Steve Jobs’a dönüşümünü  anlattı:

“Steve Jobs’un belgesellerini ve röportajlarını izledim. Hatta soundcloud dosyalarını indirgedim. Aradığım şey ise belli hareketleri, mimikleri ve idealleriydi.

Hareketlerini parçalara ayırarak inceledim. Yürüyüşünü, ince dudaklarını, aksanını, bir şeyi yanıtlamadan ev-vel duraksamasını ve anladığını göstermek için başını sallamasını, bir övgüyü kabul eder iken ellerini kavuşturup namaste demesini ve anlaşmazlığa düştüğünde verdiği küçümseyen bakışlarını. Konuşurken ellerini nasıl oynattığına dikkat ettim ve daha sonra parmakları ile devam etmesini. “Ve” ve “ޞimdi” sözlerini düşünmeye zaman kalsın diye yayarak söylemesine.

O ne tükettiyse onu tüketmeye başladım. Çünkü dış görünüşünü çözdükten sonra dünyayı niye böyle gördüğünü daha iyi anlamak rica ettim. Onun okuduğu kitapları okudum, Bauhaus, Folon, Ansel Adams gibi hayranı olduğu sanatçıları araştırdım. Onun yediği yemekleri yedim; üzüm, havuç suyu ve popcorn. Hayranı olduğu iştikarleri araştırdım; Edison, Edwin Land.

berabe r çalıştığı insanlar ile çalıştım. Kurnaz hazır cevaplılığını ve çelişkili karar verme huyunu mantığıma sığdıramaya çalıştım.

Ve son şeklinde onu en iyi tanımlayabilir olan icat ettiği ürünlerini kullandım. Onlar içerisinde ve dışında oldukça çok şık, düşünceli, hassas, artistik, cesur, ön görüşlü, karmaşık, kullanışlı, eğlenceli, güçlü, kusurlu ve güzeller… Aynı Steve gibi.”

‘Jobs’ 16 Ağustos’ta sinemalarda.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz