Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Aday Memurları Yemin Ederek Asli Memurluğa Atandı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:06:22
Aday Memurları Yemin Ederek Asli Memurluğa Atandı

Aday memurları yemin ederek asli memurluğa atandı… Abant izzet Baysal Üniversitesi’nde (AiBÜ) tertiplenen törenle, 2011 yılında göreve başlayan 16 aday memur yemin ederek asli memurluğa atandı. Senato Odası’nda gerçekleştirilen törene Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, Genel Sekreter Doç. Dr. Erdal Bekiroğlu ve daire başkanları ile idari personel katıldı. [r] istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende […]

Aday-Memurlari-Yemin-Ederek-Asli-Memurluga-AtandiAday memurları yemin ederek asli memurluğa atandı…

Abant izzet Baysal Üniversitesi’nde (AiBÜ) tertiplenen törenle, 2011 yılında göreve başlayan 16 aday memur yemin ederek asli memurluğa atandı.

Senato Odası’nda gerçekleştirilen törene Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, Genel Sekreter Doç. Dr. Erdal Bekiroğlu ve daire başkanları ile idari personel katıldı. [r] istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende konuşan Rektör Prof. Dr. Coşkun, aday memurların eğitim hayatları boyunca ve sonrasında verdikleri uzun uğra ş ve emekler sonucunda devlet memuru şeklinde açılan kısıtlı kadrolara atanmayı başardıklarının altını çizdi. Coşkun, “bundan sonra sizler de asli memurluğa atandınız. Böyle ehemmiyetli bir kurumun üyesi olmak sizler için ayrıyettenlık kazandırıyor. Yemin töreninden sonraki memuriyet yaşamınızda sorumluluklarınız daha da artıyor. Ne kadar iyi performans gösterirseniz hem çalıştığınız birimlerin hem de üniversitemizin gelişmesi, büyümesi ve iyi noktalara gelmesi daha hızlı olacaktır. Hepimiz üniversitemizin yükselmesi için gayret gösteriyoruz. Büyük başarılar ile buraya geldiniz ve bundan sonra üniversitemize oldukça çok büyük katkılar sağlayacağınızdan hiç şüphem yok. Hepinize başarılar diliyorum.” diye konuş-tu.

Konuşmanın arkasından 16 aday memur ellerini Türk bayrağının üzerine koyarak AiBÜ Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nde görev yapan Özlem Ersöz’ün okuduğu metni yenide nlayarak yemin ettiler ve asli memurluğa atandılar. 28 Temmuz-15 Ağustos 2011 tarihleri arasında göreve başlayan 16 aday memur, temel ve hazırlayıcı eğitim programları ile bu kapsamda tertiplenen sınavlar ile staj döneminde başarı göstermişti.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz