Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Aday Belirleme İşini Ustalıkla Yapacağız
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:34:47
Aday Belirleme İşini Ustalıkla Yapacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, seçimlerden ev-vel belediye başkanlarının başarı halinun tespitine yönelik anket yaptıklarını belirterek, vakti geldiğinde adayları belirleme işini ustalıkla yapacaklarını belirt ti.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AA muhabirine verdiği demeçte, AK Parti’nin her zaman her seçime en sistematik şekilde hazırlanan ve en hazırlıklı bir parti olduğunu ifade ederek, yapılabilir […]

Aday-Belirleme-isini-Ustalikla-YapacagizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, seçimlerden ev-vel belediye başkanlarının başarı halinun tespitine yönelik anket yaptıklarını belirterek, vakti geldiğinde adayları belirleme işini ustalıkla yapacaklarını belirt ti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AA muhabirine verdiği demeçte, AK Parti’nin her zaman her seçime en sistematik şekilde hazırlanan ve en hazırlıklı bir parti olduğunu ifade ederek, yapılabilir mahal-li seçimlerde aday gösterilecek isimleri belirleme noktasında bir telaş içerisinde olmadıklarını belirt ti.

Bazı partilerin [r] adaylarını seçimlere 7-8 ay kala açıklamasının alışılmış bir durum olmadığını vurgulayan Çelik, “Bizim, vakti geldiğinde adayları belirleme işini net ve ustalıkla yapacağımızı zaten tüm kamuoyu da bilir, adaylar da bilir, aday adayları da bilir. Seçimlere  daha oldukça çok var. Daha ağustos ayındayız. Seçimler mart ayının sonuda yapılacak. 7 ay önceden isimler açıklanabilir mi, açıklanabilir ama bugüne kadar Türkiye’de oldukça çok alışılmış olan bir şey değil, bu” diye konuş-tu.

Yerel seçimlere hazırlık kapsamında AKP’li belediyeler, belediye başkanları ile alaka-lı anketler yaptırdıklarını anlatan Çelik, şunları söyledi:

“Belediyelerimizden, belediye başkanlarımızdan hangisi başarılı, hangisi başarısız, zayıf tarafları nedir, kuvvetli tarafları nedir, avantajları nedir, dezavantajları nedir, daha neler yapılabilir gibi meselelerde araştırmalar yaptırdık. Bu anket çalışmaları, parti için mevcut belediye başkanlarının halinu anlamaya yöneliktir. Bölgeler ile yapılan toplantıda da Sayın Başbakanımız bütü n belediye başkanlarının yüzüne karşı aynadaki görüntüsünü gösterdi. Belediye başkanlarımızdan hali iyi olanlar var oldukça çok daha iyi olabilecek olanlar var.”

Anket yapan birkaç profesyonel firma ile çalıştıklarını anımsatan Çelik, “Bu firmaların yaptıkları anket sonuçlarını karşılaştırıyoruz. son bahar döneminde bir daha bu anket çalışmalarını yaparak son durum görülebilir. Önceki hali, son zamanda ataklara başlayan ve toplum arasındaki halinu düzeltenler de olabilir. tüm bunlar değerlendiriliyor ve ona göre de bir adım atılacaktır” diye konuş-tu.

AA – KURBANi GEYiK
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz