Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Adanada Kocasını Bıçaklayan Kadın
Adanada Kocasını Bıçaklayan Kadın

Yeğenine bağırdığı için kocasını göğsünden bıçaklayan kadın, polisi arayıp suçunu itiraf etti. Adana’da yeğenine kızdığı için tartıştığı eşi 46 yaşındaki R.K.’yi meyve bıçağıyla göğsünden yaraladığı iddiasıyla 44 yaşındaki G.K. hakkında, 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.[r]. Eskicilik yapan R.K., öğle yemeği için evine geldi. G.K. mutfakta yemek hazırlarken, eşi, kız kardeşinin 4 yaşındaki […]

Adanada-Kocasini-Bicaklayan-KadinYeğenine bağırdığı için kocasını göğsünden bıçaklayan kadın, polisi arayıp suçunu itiraf etti.

Adana’da yeğenine kızdığı için tartıştığı eşi 46 yaşındaki R.K.’yi meyve bıçağıyla göğsünden yaraladığı iddiasıyla 44 yaşındaki G.K. hakkında, 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.[r]. Eskicilik yapan R.K., öğle yemeği için evine geldi. G.K. mutfakta yemek hazırlarken, eşi, kız kardeşinin 4 yaşındaki çocuğuna çiçekleri koparttığı için bağırdı. G.K., “Sen benim yeğenime nasıl bağırırsın?” diye çıkışınca, çift arasında tartışma başladı. Kavgaya dönüşen olayda, R.K. eşine saldırıp, üzerine çıkarak elindeki yastığı ağzına dayadı. Yemek yapmak için bamya temizleyen G.K., elindeki bıçakla eşini göğsünden yaraladı. ‘YETİŞİN KOCAMI BIÇAKLADIM’R.K. kanlar içinde yere yığılırken, G.K. da polisi arayarak “Yetişin kocamı bıçakladım” diye ihbarda bulunup, yardım istedi. Yaralı koca ambulansla hastaneye kaldırılırken, eli bıçaklı kadın da gözaltına alındı.G.K. ifadesinde, “Kumar oynuyor, sürekli evi ihmal ediyordu. Öğle yemeği için geldiğinde, tartıştık. Yüzüme yastıkla bastırıp beni öldürmek istedi. Ben de elimdeki bıçakla kendimi savundum” dedi. G.K., ifadesinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.KENDİNİ KORUMAK İSTERKEN YARALADISoruşturmasını tamamlayan Cumhuriyet Savcısı, olayla ilgili iddianame hazırladı. 6’ıncı Asliye Ceza Mahkemesi’nce kabul edilen iddianamede, G.K.’nin ‘yaralama’ suçundan 9 yıla kadar hapsi istendi. G.K.’nin kendini korumak isterken kocasını yaraladığı ileri sürülen iddianamede, olayın meşru müdafaa sayılıp sayılmaması ise mahkemenin takdirine bırakıldı. Sanık G.K.’nin yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz