Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Adalarda Hastane Yetersizliği
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 13:35:34
Adalarda Hastane Yetersizliği

istanbul’un gözbebeği Adalar şimdilerde cami eksikliği ile gündemde yer alıyor. faka t Adalar’da yetersiz olan çok büyük sıkın-tı daha var: “Hastane ve doktor yetersizliği.”iHABER-Özge ÖZKULAdalar’daki doktor ve hastane yetersizliği birden bire hastalanan ve kaza geçiren misafiri için kabus niteliğinde bir sıkın-tı teşkil ediyor. Bunun en yakın örneği 11 Ağustos Pazar gecesi Heybeliada’da Yarası ağır olan […]

Adalarda-Hastane-Yetersizligiistanbul’un gözbebeği Adalar şimdilerde cami eksikliği ile gündemde yer alıyor. faka t Adalar’da yetersiz olan çok büyük sıkın-tı daha var: “Hastane ve doktor yetersizliği.”
iHABER-Özge ÖZKULAdalar’daki doktor ve hastane yetersizliği birden bire hastalanan ve kaza geçiren misafiri için kabus niteliğinde bir sıkın-tı teşkil ediyor. Bunun en yakın örneği 11 Ağustos Pazar gecesi Heybeliada’da Yarası ağır olan ve hastaneye götürülemediği için kolunu kaybetme tehlikesi bulunan Ali Mert Baltacı oldu.Ali Mert Baltacı’nın [r] geçirdiği kazayı, aldığı bilgiler doğrultusunda arkadaşı Ezgi Avcılar şöyle anlatıyor: “Arkadaşımız Ali Mert Baltacı, 11 Ağustos gecesi bir kaza geçirdi, kolu yaralandı. Adamızda onu götürebileceğimiz hiç bir hastane yoktu. yakınında bulunan arkadaşlarım ambulansı aramışlar yokmuş, askeriyeye girmişler yokmuş. Belediyenin deniz ambulansı ilk aramada açmamış, geliyor demiş bir saat beklemek zorunda kalmışlar. Normal bir motor ile götürmüşler. Biz burada 22 yaşında bir çocuğun yaşamından bahsederken hastanemiz yıkılıyor, kapatılıyor.”Avcılar, adalarda hastane yokluğunu; “Adanın ilk yardım yapabilecek bir doktoru yok, ambulansı yok, can güvenliği yok. buraya sadece gezmeye gelinmiyor, biz burada yaşıyoruz ve bizim hastanemiz yok. Lütfen bizi görün, bizi duyun Ali Mert hala yoğun bakımda, o bizi göremiyor, duyamıyor. Fazla bir şey istemiyoruz, sadece teşekküllü bir hastane istiyoruz.” şeklinde söyledi ve bugün saat 19.30’da Heybeliada iDO iskelesinin önünde DUR DiYELiM! eylemi yapılacağı bilgisini verdi.Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında, son gündem maddesi Adalar’a cami yapımı ile alaka-lı şu açıklamalarda bulundu: “Adaların hastanesi yok, kültür merkezi yok, kongre salonu yok, kapalı olan spor salonu yok, kapalı olanyı bırakın açık spor alanı dahi yok, ulaşımı da sorun, eğitimi de.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz