Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Acundan Oprah Usulü Tatil
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:07:14
Acundan Oprah Usulü Tatil

Acundan Oprah usulü tatil…Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, bin 600 çalışanını çıkardığı tatil için 8.6 milyon dolar harcayan dünyaca talk şovcu Oprah Winfrey’in izinden gidiyor. Yıl boyunca büyük beğeni toplayan üç ayrı TVprojesine imza atan Acun Ilıcalı, tıpkı Amerikalı talk şovcu Oprah Winfrey gibi tüm bir sezon canla başla çalışan ekibini tatile çıkararak ödüllendirecek. […]

Acundan-Oprah-Usulu-TatilAcundan Oprah usulü tatil…
Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, bin 600 çalışanını çıkardığı tatil için 8.6 milyon dolar harcayan dünyaca talk şovcu Oprah Winfrey’in izinden gidiyor.

Yıl boyunca büyük beğeni toplayan üç ayrı TVprojesine imza atan Acun Ilıcalı, tıpkı Amerikalı talk şovcu Oprah Winfrey gibi tüm bir sezon canla başla çalışan ekibini tatile çıkararak ödüllendirecek.

Son yılların en gözde tatil beldesi olan Çeşme’de bir otel kiralayan Ilıcalı, aileleri ile [r] birlik-te tatile çıkaracağı ekibinin motivasyonunu bu sayede artırarak yeni sezona hazırlayacak. Ilıcalı bu mesele hakkında, “Kazandıkça çalışanlarım için harcamaya devam edeceğim. Ben harcadıkça Allah bana daha çoğunu veriyor. Bu yüzden sistemi hiçbir şekilde bozmayacağım” diye konuş-tu.

KONAKLAMAYA 500 BiN LiRA ÖDEYECEK

Sheraton Çeşme Hotel’de 1 hafta boyunca 150 kişilik ekibiyle tatil yapabilir olan Ilıcalı, 1.3 milyon dolara aldığı Cigarette (Marauder) marka sü-rat teknesini ve Donzu marka sü-rat teknesini de Bodrum’dan Çeşme’ye getirip ekibinin hizmetine sunacak. yapımcı sadece konaklama için 500 bin TL ödeyecek.

Winfrey oldukça çok cömert

Cömert bir patron şeklinde tanınan Oprah Winfrey, çalışanları ve ailelerinden oluşan 1600 kişilik bir grupla gemi turuna çıkmıştı. ispanya’nın Barcelona kentinden başladığı turunda, Roma, Sicilya. Atina’nın arkasından Efes ve istanbul’u gezmişti. Winfrey, çalışanlarına Çırağan Sarayı’nda harika bir parti de verdi. Winfrey bu tatil için 8.6 milyon dolar harcadı.

Bugün

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz