Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Acun Ilıcalıdan Hülya Avşara Cevap
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Temmuz 2013 - 21:24:12
Acun Ilıcalıdan Hülya Avşara Cevap

Bodrum’da, canlı şeklinde yayım programı yapan Mesut Yar’a misafi r olan Acun, program öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasının arkasından birtakım günlük tatil için geldiği Bodrum’da Mesut Yar’ın sunmaya çalıştığı “Burada laf çok” programına katıldı. Yeni aldığı 1.3 milyon dolar değerindeki surat yatı ile gelen Ilıcalı, yeni oyuncağı ile Yalıkavak turu atmayı […]

Acun-Ilicalidan-Hulya-Avsara-CevapBodrum’da, canlı şeklinde yayım programı yapan Mesut Yar’a misafi r olan Acun, program öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasının arkasından birtakım günlük tatil için geldiği Bodrum’da Mesut Yar’ın sunmaya çalıştığı “Burada laf çok” programına katıldı. Yeni aldığı 1.3 milyon dolar değerindeki surat yatı ile gelen Ilıcalı, yeni oyuncağı ile Yalıkavak turu atmayı da ihmal etmedi. Ilıcalı, tatile girdiklerini söyleye-rek [r] “Birkaç yayım sözüm vardı onları da yaptıktan sonra tamamen tatil yapacağım” ifadelerini kullandı

SÜRAT BOTU GEREKSiZ OLDU

Ilıcalı, gazetecilerin, “Yeni aldığınız surat yatı ile geldiniz” sorusuna şöyle karşılık verdi:

“Evet yeni aldığım surat yatı ile geldim. yayıma geç kalmıştık. Biraz tehlikeli oldu gelişimiz. Karanlık olduğundan dolayı bir şey görmedik. Buralar biraz kayalık, biraz gereksiz bir hareket yaptık ama geç kalmıştık o yüzden oldu”

YETENEK SiZSiNiZ TÜRKiYE PROGRAMINA YENi TRANSFER

Yeteneksizsiniz Türkiye’ye yeni bir transfer yaptığını açıklayan Acun Ilıcalı, “Çok ehemmiyetli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu transferi. Kendisi ile de görüştüm. Bizim jürilerimiz futbol takımı gibi gerçekten oldukça çok ehemmiyet veriyoruz. Eser Yenerler içerisinde uzun zamandır düşünüyordum. Ben oldukça çok mutluyum. Bizim jürimize oldukça çok renk katacak, yanan Hülya Avşar olabilir tabi ki. Bu işte Hülya yanar” diye konuş-tu.

ACUN’DAN HÜLYA AVޞAR’A CEVAP

Hülya Avşar’ın “Acun gider ben kalırım” sözüne de cevap veren Ilıcalı, şöyle söyledi: “Hülya yine yapmış yapacağını. işte Hülya’nın farkı, özgüvende limitsiz olmak. O öyle diyorsa doğrudur bu meselede bir şey demiyorum.”

Hülya Avşar ile Geçtiğimiz yıl yaptıkları yüzme yarışında 1. gelen Acun Ilıcalı, bu yıl Hülya Avşar’ın karşısına çıkamayacağını söyleye-rek sözlerini şöyle devam ettirdi: “Hülya, boyunun ölçüsünü aldı bence. Gerçekten karşıma çıkamaz, çünkü misafiri bir yıl kandırabilirsin geçmeden geçtim diyerek. Bu yıl-da yarışırsan ayağımın biri ameliyatlı yine de 3 boy fark atmasam bir daha hiç bir şey söylemem zaten. Hülya ile benim yarışmam en büyük hataydı. Sonrada sıkıştığı yerde ‘benim onunla yarışmam mümkün mü’ diyor Hülya. Ben hiçbir zaman yarışalım demedim ki, yüzücüyüm diyen kendisi zaten. Hülya’ya gereken cevabı verdiğimi düşünüyorum.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz