Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Acun Ilıcalı Ve Beyazıt Öztürk Komik Görüntüler
Acun Ilıcalı Ve Beyazıt Öztürk Komik Görüntüler

Beyazıt Öztürk ve Acun Ilıcalı, Fresh Mesh 2013 te Ebru Baki nin moderatörlüğünde bir araya geldi.. Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ile sunucu Beyazıt Öztürk de Fresh Mesh 2013’e katıldı. ‘İçeriğin Ardındaki Zihinler ‘ adlı panele katılan Ilıcalı ve Öztürk’ün sözleri paneli izleyenleri kahkahaya boğdu. “ HALKLA BİR İLETİŞİM KURDUK “ Kendi sunduğu yarışma programlarının […]

Acun-Ilicali-Ve-Beyazit-Ozturk-Komik-GoruntulerBeyazıt Öztürk ve Acun Ilıcalı, Fresh Mesh 2013 te Ebru Baki nin moderatörlüğünde bir araya geldi..
Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ile sunucu Beyazıt Öztürk de Fresh Mesh 2013’e katıldı. ‘İçeriğin Ardındaki Zihinler ‘ adlı panele katılan Ilıcalı ve Öztürk’ün sözleri paneli izleyenleri kahkahaya boğdu.
“ HALKLA BİR İLETİŞİM KURDUK “
Kendi sunduğu yarışma programlarının formatlarıyla ilg i lı konuşan Ilıcalı, “ Biz ‘Var mısın Yok musun? ‘ da dünya rekoru kırdık.[r]. Şu anda 4. sezonumuzdayız. oldukça çok iyi gidiyor. Şu bir gerçek bir halkla bir iletişim kurduk. Ortaya bir şey koyduğumuz zaman yakalıyorlar “ diye konuş tu. Beyazıt Öztürk’ün talk şovda ehemmiyetli noktalara geldiğini ifade eden Ilıcalı, “ Basit olan bir şeyi yaptı. En güzel haliyle yaptı “ diye konuş tu. Başarıyı yakalamada nasıl bir yol izlediğini sorulması sonucu Ilıcalı, “ Benim matematiğim şu. Benim televizyonculuğumda da birlikt e çalıştığım arkadaşlarda dikkat ettiğim tek bir şey vardır. Doğal olmaları ve iyiniyetli olmaları. Askında doğru bir noktada geziyoruz. Türkiye’de dikkat ederseniz popüler olan ve misafirin benimsediği isimlerin birçoğu doğru Türkçe konuşmuyorlar. oldukça çok bire bir kusursuz Türkçe konuşmuyorlar “ diye konuş tu. Bu sırada söze giren Öztürk “ R’leri söyleyemeyen var. Hesap edin “ deyince salon kahkahaya boğuldu. Ilıcalı, kusursuz Türkçe konuşamayan misafirin TVbaşındakilere daha yakın geldiğini belirti. Ilıcalı, “ Biz bunu kasti olarak bozuk konuşmuyoruz. Ben de kusursuz konuşmuyorum ama artiküler olarak kusursuz değilim ama insana bir arkadaşı olarak geliyorum “ diye konuş tu.
“ OLAY, GELEN SEYİRCİYLE KURDUĞUN DİYALOGTA BAŞLIYOR “
Beyazıt Öztürk ise, “ Yapamadığıma inandığım için yapmak istiyorum bu programı. Ben her hafta şu programı yapayım diye giriyorum yayıma. Çünkü cidden tam yapamadığıma inandığım için her seferinde bir heyecan her seferinde yayıma girmeden evve l diyorum ki ‘ Bu son yayımım ‘ diyorum. Buradaki seyirciden ilk alkış gelince, bunu hissediyorsun “ diye konuş tu. Öztürk “ Bu iş oldukça çok iyi sohbet etmişsin, oldukça çok iyi vtr yapmışsın. Beyaz, 17 yı l bunların tama mı hikaye. hadi se kapının önündeki güvenlikte ve gelen seyirciyle kurduğun diyalogta başlıyor bence “ diye konuş tu.
BEYAZ’IN PROGRAM SAATİ ESPRİSİ SALONU KAHKAHAYA BOĞDU
Beyazıt Öztürk panel esnasında Beyaz Şov’un değişen yayım saatine de değindi. Öztürk, “ Programıma her hafta farklı saatte girdiğim için, en son yayımda belirt tim. Kaçta gireceğimi bilmediğim için saba h saatlerin de erken geliyorum. saba h saatlerin de 07.00’de takım elbisemi giyiyorum. Kanalın içinde devamlı ısınma turları yapıyorum. Çağırdıkları zaman da Beyaz Şov başlıyor “ diye konuş tu.
” ÜLKEMİZDEKİ DİZİLERE BAKIYORUM. HAKİKATEN GURUR DUYUYORUM ”
Türk dizileriyle ilg i lı konuşan Acun Ilıcalı, “ Ben bugün ülkemizdeki dizilere bakıyorum. Hakikaten gurur duyuyorum Olağanüstü prodüksiyonlar. Yönetmeninden oyuncusuna kadar artık iş başka bir yere geldi. Bundan 15 yı l öncesindeki bir diziyi seyretmeniz ne demek rica ettiğimi daha iyi anlatacak. Diziler o kadar kaliteli ki, senaryolar o kadar güçlü ki eskiden bir ünlünün dizisini izlerdik. Sonra ünlülerin dizileri iş yapmamaya başladı. Sonra prodüksiyon kalitesi görül dü. tüm bunlar tamamlanınca diziler başka bir seviyeye geldi. Kendi dizisi geride kalınca başka yapımcılar da aynı seviyede dizi yapmaya başladılar. Bu sefer kaliteli dizi sayısı 3 ya da 4 iken 10’a 11’e çıktı. 15 tane dizi olunca bu sefer seyirci yorulmaya başladı. Bu sefer de biz ön plana çıkmaya başladık. Formatlar yüzde 10 – 15 iken tahmin ediyorum şu anda yüzde 35’ler seviyesine geldi. Bugün Amerika’daki dengeye yakın bence sağlıklı denge de bu “ diye konuş tu.
DHA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz