Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Acun Ilıcalı Fresh Mesh Izle
Acun Ilıcalı Fresh Mesh Izle

Doğan Tv Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Doğan Tv Holding CEO’su irfan ޞahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen Fresh Mesh 2013, Doğan Tv İstanbul ili Stüdyolarında başladı.  2 gün sürecek etkinlikte geleceğin medyası, eğlence ve şov dünyası ile Tv dünyasına yön veren içerikler, içeriğin izleyiciyle etkileşimi konuşulacak.    Gündüz bölümünde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın […]

Acun-Ilicali-Fresh-Mesh-Izle Doğan Tv Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Doğan Tv Holding CEO’su irfan ޞahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen Fresh Mesh 2013, Doğan Tv İstanbul ili Stüdyolarında başladı.
 2 gün sürecek etkinlikte geleceğin medyası, eğlence ve şov dünyası ile Tv dünyasına yön veren içerikler, içeriğin izleyiciyle etkileşimi konuşulacak. 
 
Gündüz bölümünde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın konuşmalarıyla açılan Fresh Mesh 2013, ilk dakikalarıdna dizi yapımcılarını konuk etti.
 
Organizasyonun öğlen bölümünde ise Acun Ilıcalı ile ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, konuklarla ve izleyenlerle buluştu.
 
Tv dünyasındaki gelişmeleri ve hızlanan internet yayımcılığı konusunda bilgi paylaşımının ve en son teknolojilerin tanıtıldığı konferansta Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk günün ikinci bölümündeki konuklar oldular.[r].
 
  “insanlara Arkadaşı Gibi Geliyoruz”
 
 
Acun Ilıcalı program yapar iken dikkat ettiği meselelerden birine daha değindi. Ilıcalı şunları belirt ti. ”izleyici ile programı yapan veya mikrofon başındaki şahs ın arasında bir arkadaşlık bir diyalog kurulmazsa TVbaşındaki şahı s bundan keyif almıyor”. 
 
 “Türkiye’de Bu işi Yaptığımız için oldukça çok ޞanslıyız”
 
 
Acun Ilıcalı: “Avusturya’da bu işi yapan insan daha az kazanıyordur. Türkiye’de bu işi yaptığımız için oldukça çok şanslıyız. Rakibimiz şu anda Avrupa’nın kalabalık ülkeleri.” diyerek başarının ülkedeki şahı s sayısıyla orantısını anlattı.
 
 Acun Ilıcalı’nın Dizilere Bakış Açısı:
 
Dizi yapımcılarının çıtayı yükseltiiğini ve dizilere baktığında grur duyduğunu anımsatan Ilıcalı, “Eskiden bir ünlünün dizisini seyrederdik şu an senaryolar ve prodüksüyon kalitesi ön planda”  diyerek dizilerin Amerika’daki dengeye yakın olduğunu ve sağlıklı denge olduğunu düşündüğünü açıkladı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz