Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Acun Ilıcalı Alex Türkiyeye Dönecek
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:41:09
Acun Ilıcalı Alex Türkiyeye Dönecek

Ünlü programcı Acun Ilıcalı yakın dost olduğu Fenerbahçe Takımı’nin eski starı için böyle konuştu. Alex’in ayrılık şekli için “içimde bir yaradır. Toplu bir veda için gerekirse Başkan Yıldırım’la konuşucağım” diye konuş-tu…Ünlü TVprogramcısı Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Takımı’den olaylı şekmilde ayrılan Alex de Souza hakkında sarsıcı açıklamalar yaptı. Ilıcalı bir TV programında verdiği demeçte Alex’in Türkiye’den gerektiği […]

Acun-Ilicali-Alex-Turkiyeye-DonecekÜnlü programcı Acun Ilıcalı yakın dost olduğu Fenerbahçe Takımı’nin eski starı için böyle konuştu. Alex’in ayrılık şekli için “içimde bir yaradır. Toplu bir veda için gerekirse Başkan Yıldırım’la konuşucağım” diye konuş-tu…
Ünlü TVprogramcısı Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Takımı’den olaylı şekmilde ayrılan Alex de Souza hakkında sarsıcı açıklamalar yaptı. Ilıcalı bir TV programında verdiği demeçte Alex’in Türkiye’den gerektiği gibi ayrılmadığını ifade eder iken Brezilyalı futbolcuya bir uğurlama töreni yapılması için gerekirse başkan Aziz Yıldırım ile konuşacağını belirt ti.

Alex’in ayrılış sürecinin bütü n Fenerbahçe Takımıli taraftarların yüreğinde bir acı şeklinde kaldığını anımsatan Ilıcalı, “Alex ile 2 gün birlikt edik, oldukça çok konuştuk ve muhabbet de ettik. oldukça çok çok iyi bir insan. Allahın izniyle Türkiye’ye de gelecek. Brezilya’da mutlu ama belki yenide n dan Türkiye’ye de gelebilir” diye konuş-tu.

Alex’in ayrılık şeklinin bütü n Fenerbahçe Takımılilerin içerisinde bir yara olduğunu ifade eden Ilıcalı “Tabii benim içimde bir yaradır, Alex’e bizim toplu bir veda yapmamız gerekli. Bu meselede gerekirse başkan Aziz Yıldırım ile konuşacağım. Bizim ne yapıp edip, Alex’e burada o kadar mutlu Geçtiğimiz yılların karşılığı şeklinde bir şey yapmamız lazım, eksik kaldık orada. Adam gitti bir anda. Böyle olmamalı” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz