Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

A.Ş.Kın Fragmanı Merak Uyandırdı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:21:41
A.Ş.Kın Fragmanı Merak Uyandırdı

A.Ş.Kın fragmanı merak uyandırdı…Kanal D’nin Eylül’de ekrana gelecek “A,ޞ.K” adlı televizyon dizisinin ilk fragmanı büyük ala-ka görürken merak da uyandırdı.Yeni yayım döneminde Kanal D’de ekrana gelecek ve başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları, “A.ޞ.K” adlı televizyon dizinin ilk kez yayımlanan fragmanı izleyicilerden büyük ala-ka gördü. Fragmanın yayımının arkasından izleyiciler, […]

ASKin-Fragmani-Merak-UyandirdiA.Ş.Kın fragmanı merak uyandırdı…
Kanal D’nin Eylül’de ekrana gelecek “A,ޞ.K” adlı televizyon dizisinin ilk fragmanı büyük ala-ka görürken merak da uyandırdı.
Yeni yayım döneminde Kanal D’de ekrana gelecek ve başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları, “A.ޞ.K” adlı televizyon dizinin ilk kez yayımlanan fragmanı izleyicilerden büyük ala-ka gördü.

Fragmanın yayımının arkasından izleyiciler, televizyon diziyle alaka-lı bilgi almak için Kanal D [r] çAğrı ili merkezini telefon yağmuruna tuttular. Aynı anda kanald.com.tr forum sayfalarında, kanal d facebook’ta ve twitter’da televizyon diziyle alaka-lı yoğun yorumlar yer aldı.

A.ޞ.K, gecenin sosyal medya gündemine de damgasını vurdu.Twitter’da; A.ޞ.K ile alaka-lı olarak; “entrikalı bir aşk hikayesi, intikam da var galiba, başroller birbirine yakışmış, Nebahat Çehre’yi özlemişiz ve Eylül gelsin A.ޞ.K izleyelim” şeklinde yoğun mesajlar atıldı.

O mesajlardan birkaçı ise şöyle;EyelinerSever ‏@CerenGirgin

Fragmanı böyleyse sezona adım attığında neler yaratacağını düşünemiyorum #ASKDilara Gürer ‏@DilaraGurerrr

#askilktanitim beni bitirdi. Cok güzel olucak bu A.ޞ.K :)Kübra ‏@bulamiyorumki

Mukemmel olmus #askilktanitim . Eylül gelsiin keyifle televizyon dizi izleyelim. #ASK

Hazal&ÇağatayFanClub ‏@HazalCagatay_FC

Tanıtım kesinle izlenmeye değer ! oldukça çok ses getirecek bu televizyon dizi !★★ @HazalKaya110 @kaanurgancioglu @KurtasHakan @AsliTandogann @KanalD #ASK@cnnturkcom

Yapımcılığını Gold TV film’in üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yeni sezonun en merakla beklenen televizyon dizilerinden olan A.ޞ.K,

Azra (Hazal Kaya) ve Kerem ‘in (Hakan Kurtaş) yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, bütü n yaşamını araştırmatacak.

A.ޞ.K Eylül’de Kanal D’de.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz