Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

9Dollarshomeda İkinci Tur Başlıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:56:08
9Dollarshomeda İkinci Tur Başlıyor

9Dollarshomeda ikinci tur başlıyor…Dünyanın ev kazandıran ilk konut üretim simülasyonu olan 9dollarshome.com’da ilk turun lideri sıfır dairesini teslim aldı.Konut üretim faktörlerini en verimli şekilde bir araya getirerek ev yapan yarışmacının daire kazandığı simülasyonda ikinci tur 12 Eylül 2013 yılı’te başlıyor.  9dollarshome.com adresinde başlayan dünyanın ev kazandıran ilk simülasyonunda 1.tur sona erdi ve oyunu lider bitiren […]

9Dollarshomeda-ikinci-Tur-Basliyor9Dollarshomeda ikinci tur başlıyor…
Dünyanın ev kazandıran ilk konut üretim simülasyonu olan 9dollarshome.com’da ilk turun lideri sıfır dairesini teslim aldı.
Konut üretim faktörlerini en verimli şekilde bir araya getirerek ev yapan yarışmacının daire kazandığı simülasyonda ikinci tur 12 Eylül 2013 yılı’te başlıyor. 

9dollarshome.com adresinde başlayan dünyanın ev kazandıran ilk simülasyonunda 1.tur sona erdi ve oyunu lider bitiren yarışmacı sıfır dairesinin anahtarlarını teslim aldı. Konut [r] üretim faktörlerini en verimli ve ekonomik bir şekilde bir araya getirerek sanal ev yapan yarışmacılardan Selim Kıvılcım, İstanbul ili Beylikdüzü Fi Tower konutlarında yepyeni bir dairenin sahibi oldu.

Kazanan yarışmacıya dairesinin tapusu ve anahtarları tertiplenen bir törenle teslim edildi. Simülasyonu ilk sırada tamamlayark daire kazanan yarışmacı Selim Kıvılcım, düşüncelerini, “içerik şeklinde oldukça çok eğlenceli bir oyun, daha da keyiflendirilebilir. Zorluk derecesine bakar iseniz da aşırı zor, imkânsız denecek gibi bir yapısı yoktu, ama zorlu bölümleri de mevcuttu. Yeni geliştirmeler ile daha da heyecan verici olabilir bence. Oyun oldukça çok zevkliydi sonunda da böyle bir ödül kazanmak en büyük keyif tabii ki”  sözleri ile dile getirdi.

Simülasyonda ayrıyetten ilk dereceleri elde eden Özlem Öztürk, Serap ޞimşek, Kaan Öztürk, Onurkan Çuha ve Mehmet Kibar adlı yarışmacılara da tablet bilgisayar ve akıllı telefonlardan oluşan değişik ödüller verildi.

Yeni turda yenilikler de var

Stratejik bir kaynak toplama oyunu olan 9DollarsHome’da oyuncular konut üretiminin temel girdileri ile en hızlı ve ekonomik konutu inşa etmeye çalışıyorlar. Oyun, konut üretiminde kullanılan ‘Su, Demir, Odun, Cam ve Taş’tan oluşan 5 ana kaynağın toplanması ile başlıyor. Her yarışmacı ev-vel binalarını inşa edeceği boş araziyi alıyor ve topladığı kaynakla konut yapımı için gerekli olan şantiye binasını kuruyor. Yarışmacıların araziler üzerinde 5 ana kaynağı kullanarak stratejik hamleler ile en hızlı ve kaliteli konutu üretmeye çalıştıkları simülasyonun yeni turunda birtakım yeni modüller de eklendi. Yeni turda yarışmacılar oyun esnasında online muhabbet edebilecek ve birbirlerinin kaynaklarından ‘çalıp’ kendi inşaatlarında kullanabilecekler.    

 

Sosyal sorumluluk uygulamaları çeşitlendi

Sosyal sorumluluk uygulamasına da yer veren 9dollarshome ekibi, önceki turda hafta galipleri adına sokak hayvanları için steril kulübe temin etmişti. Yeni turda ise her haftanın galibi adına 200 TL değerinde değişik sosyal yardımlar yapılacak. Bu yardımlar kimi zaman bir evcil hayvan barınağı ya da ihtiyaç sahibi bir öğrenciye kırtasiye yardımı şeklinde olacak.  

Dünyanın ev kazandıran ilk simülasyonunda ikinci tura katılarak ev sahibi olmak için, 12 Eylül 2013 yılı’e kadar www.9dollarshome.com adresine girerek üye kaydı yaptırmak yeterli.  Simülasyon hakkında detaaylı bilgiye www.9dollarshome.com, facebook.com /9DollarsHome ve twitter.com/9DollarsHome adreslerinden ulaşılabiliniyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz