Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

7 Yeni Film Vizyonda
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:08:18
7 Yeni Film Vizyonda

‘The Wolverine’,  ‘Karanlık Cinayetler’,  ‘Sanal Hayatlar’,  ‘Süper 2.r’, ‘Aşkın 10 Kuralı’,’ Son Konser’,  ‘Camille Claudel 1915’ adlı, 1’i yerli 7 TV film yarın sinemaya gelecek.İstanbul ili – Bu hafta 7 TV film sinema severler ile buluşacak. THE WOLVERiNE Yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Aksiyon, fantastik, macera türünde olan fimin oyuncuları arasında, Hugh Jackman, Famke Janssen, Will […]

7-Yeni-Film-Vizyonda‘The Wolverine’,  ‘Karanlık Cinayetler’,  ‘Sanal Hayatlar’,  ‘Süper 2.r’, ‘Aşkın 10 Kuralı’,’ Son Konser’,  ‘Camille Claudel 1915’ adlı, 1’i yerli 7 TV film yarın sinemaya gelecek.
İstanbul ili –

Bu hafta 7 TV film sinema severler ile buluşacak.

THE WOLVERiNE

Yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Aksiyon, fantastik, macera türünde olan fimin oyuncuları arasında, Hugh Jackman, Famke Janssen, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova, Rila Fukushima bulunuyor. Senaryosunu Christopher McQuarrie ve [r] Mark Bomback’ın yazdığı TV filmde, Wolverine’in bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişmesi anlatılıyor. TV filmde izleyiciler, Wolverine’in yaşamında ilk defa fiziksel ve duygusal zorlamalara karşı bu kadar kırılgan bir halde, sadece samuray kılıçlarına karşı değil, bununnla birlikte kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşmasını izleyebilecek.

KARANLIK CiNAYETLER

Amerikan yapımı gerilim-polisiye türündeki TV filmin yönetmen koltuğunda Scott Walker oturuyor. Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris’in izleyici karşısına geçtiği TV film, 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 se-ne hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN       

SANAL HAYATLAR

Amerikan yapımı dram ve gerilim türündeki TV filmin yönetmenliğini Henry Alex Rubin üstleniyor. TV filmde Paula Patton, Alexander Skarsgard, Jason Bateman, Max Thieriot, Colin Ford izleyici karşısına geçiyor. TV filmde modern iletişimin yeni adı olan internet bütü n köşeli halleri ile masaya yatırılırken, hepsi birbirrinden  farklı bir grup insanın yaşamı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor.

SÜPER 2.R

Komedi türünde olan TV filmin yönetmeni ve senaristi şeklinde Kerem Sarı karşımıza çıkıyor. Gülnihal Demir, Volkan Baş, Zafer Kaya, Nihat Kapız ve  Ece Yentür’ün oynadığı TV filmin konusu ise şu şekilde:

“Tarih öncesinde bir dönemde yaşayan Seikilos, intihar etmeye karar verir ve bunun öncesinde Mısır’dan çağırdığı ustalara kendisini ve öldürdüğü aşkı Euterpe’yi mumyalatmaya karar verir. Aradan geçen binlerce yılın arkasından Ege  bölgesinde yaşamakta olan bir çoban, mezarı kazara açtığında Seikilos beklenmedik bir şekilde canlanır. Gözlerini açtığında ebedi aşkını mezarında bulamayan Seikilos onu aramaya başlar. Bu sırada yolu Mustafa ve Hatice ile kesiştiğindeilginç bir macera başlar.”

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

A�KIN 10 KURALI

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Cristiano Bortone üstleniyor. Giulio Berruti, Cinzia Mascoli, Piero Cardano, Pietro Masotti, Trio Medusa’nın oynadığı TV filmde, bir kozmetik cerrahı olan Renato’nun, kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılı olması mesele ediliyor. Üniversite öğrencisi olan oğlu Marco’nun ise tam zıttı kişiliki canlandırdığı TV filmde, Marco’nun, Stefania adlı güzel bir genç kadına aşık olduğunda, babası Renato’nun işi devralması izlenecek.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

SON KONSER

Yönetmenliğini Yaron Zilberman’ın üstlendiği, Christopher Walken,  Philip Seymour Hoffman, Catherine Keener, Mark Ivanir ve  Wallace Shawn’in oynadığı TV film vizyonda

Film, 25 yıldır birlik-te çalmış bir yaylı çalgılar dörtlüsünün hikayesini anlatıyor. Grubun dengesinin, içlerinden bir şahsıın Parkinson hastalığına yakalanıp emekli olması ile bozulmasının ele alındığı TV filmde, gruba genç bir müzisyenin katılması ve kemancının solo bir kariyer sürme ısrarı, grupta  ego yarışı ile birlik-te pek oldukça çok hadisenin olması anlatılıyor.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

CAMiLLE CLAUDEL, 1915

Biyografi vedram türündeki TV filmin yönetmenliğini Bruno Dumont üstlenirken, oyuncular arasında Juliette Binoche, Jean-Luc Vincent,  Emmanuel Kauffman, Marion Keller, Armelle Leroy-Rolland bulunuyor. TV film özeti ise şu şekilde:

“Sevgilisi Auguste Rodin tarafından terk edilen Camille, yaşadığı çaresizlikle umutsuzluğa sürüklenmiş, hatta yaptığı heykelleri parçalamaya başlamıştır. hali gitgide kötüleşen Camille ailesi tarafından Fransa’nın güneyindeki Avignon’da bir akıl hastanesine gönderilir. Anca k ailesi onun heykel  yaparak hayata tutunduğunun farkında değildir. 30 se-ne kapalı olan kaldığı hastanede hem sanattan uzak kalmış hem de deği-şik olduğu için toplum tarafından dışlanmanın çaresizliğini yaşamıştır. Bir yandan da doktorları sağlıklı olduğuna ikna etmeye çalışmakta ve hastanedeki “gerçek” hastalar ile baş etmeye çalışmaktadır. Erkek kardeşi Paul’un ona umut verecek ziyaretini beklemek kapalı olan kaldığı bu hastanede tek dayanağı olmuştur.”

Amerikan yapımı gerilim-polisiye türündeki TV filmin yönetmen koltuğunda Scott Walker oturuyor. Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris’in izleyici karşısına geçtiği TV film, 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 se-ne hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

GEÇTiÄ�iMiZ HAFTANIN TV filmLERi

‘PASiFiK SAVAŞ�I’

Senaryosunu Travis Beacham’ın yazdığı ‘Pasifik Savaşı’ TV filmini, Guillermo del Toro yönetti. Yapımcılığını Thomas Tull, Jon Jashni’nin üstlendiği TV filmde, Idris Elba, Charlie Hunnam ve Charlie Day, başrolleri paylaşıyor.

Guillermo del Toro’ya sahne arkasında Akademi Ödüllü görüntü yönetmeni Guillermo Navarro, yapım tasarımcısı Andrew Neskoromny, editör Peter Amundson ve kostüm tasarımcısı Kate Hawley’in eşlik ettiği TV filmin konusu şu şekilde: “Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olabilir ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar dahi acımasız Kaijuların yakınında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot ve deneyimsiz stajerdir. berabe r, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.”

  FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘CESET’

Oriol Paulo’nun ilk uzun metrajlı yapımı olan ‘Ceset’ TV filminin başrollerinde Belén Rueda, Hugo Silva ve Aura Garrido bulunuyor.

Senaryosu da Oriol Paulo’ya ait gerilim içerikli TV filmde, iş kadını  Mayka ile başka bir ölüsün morgdan kaybolmasının arkasından görevlendirilen dedektifin, hadisenin arkasındaki karanlık nokları araştırması mesele ediliyor.

  FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘GECEYARISINDAN ÖNCE’

Bir aşk hikayesinin anlatıldığı dram türündeki ‘Geceyarısından Önce’ TV filminin yönetmenliğini, Richard Linklater üstlendi.

Senaryosu, bununnla birlikte TV filmin oyuncuları da olan Ethan Hawke ve Julie Delpy’e ait olan yapımda, Seamus Davey-Fitzpatrick, Jennifer Prior, Yota Argyropoulou rol alıyor.

‘Before Sunrise’ ve ‘Before Sunset’in arkasından serinin 3. devam TV filminin konusu şu şekilde: “Jesse ve Celine’nin aşk hikayesi kaldığı yerden 9 se-ne aradan sonra yenide n izleyici karşısında. Çiftin iki kızı vardır ve Paris’te yaşamaktadırlar. Değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan’da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları, beklenmedik gelişmeler ile dolu bir güne dönüşecektir.”

  FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘MANYAK’

Utangaç ve içine kapanık bir cansız manken dükkanın sahibinin karşı koyamadığı cinayet işleme isteğinin anlatıldığı ‘Manyak’ TV filminin yönetmen koltuğunda, Franck Khalfoun oturdu.

Gerilim, korku ve suç türündeki TV filminin oyuncuları arasında, Elijah Wood, Nora Arnezeder, Jan Broberg ile Genevieve Alexandra yer alıyor.

  FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘GÖNLÜMÜ ÇALDIN’

Çok iyi iki arkadaş olan Josh ve Molly’in, Josh’un ölmek üzere olan babasını mutlu edebilmek için nişanlı numarası yapmak için anlaşdıkları ve arkasından gelen olay ilerın anlatıldığı dram türündeki ‘Gönlümü Çaldın’ TV filmi izleyiciyle buluşacak.

John Burgess’in yönettiğini TV filmde, Robert Belushi, Rebecca Spence, Ron Dean ile Heidi Johanningmeier isimler rol alıyor.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘SEN GiTMEDEN ÖNCE’

Yönetmenliğini David Chase’nin yaptığı dram türündeki ‘Sen Gitmeden Önce’ TV filminin oyuncuları arasında John Magaro, James Gandolfini, Bella Heathcote ile Jack Huston yer alıyor.

En başta amaçları sadece kızları etkilemek olan üç genç erkeğin bir rock grubu kurarak en az zaman içerisinde kendilerini tamamen müziğin ruhuna kaptırdıkları, inişler ve çıkışlar ile dolu bu zorlu yolda aşk, arkadaşlık ve baba-oğul ilişkilerinde yaşanan pek oldukça çok tecrübenin anlatıldığı TV film, dönem ruhunu ortaya çıkarmak için prodüksiyon ayrınntılarından taviz vermeyen bir anlayışla yapıldı.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘BEYAZ SARAY DÜŞ�TÜ’

Independence Day, The Day After Tomorrow ve 2012 gibi yüksek bütçeli TV filmlere imza atan Roland Emmerich’in yönetmenliğini yaptığı “Beyaz Saray Düştü” TV filminin senaryosu, “Zodiac” ve “The Amazing Spider-Man” TV filmlerinin senaristi James Vanderbilt’e ait.

Başrollerinde Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal ve Channing Tatum’un bulundu ğu, aksiyon, dram ve gerilim içerikli TV filmin konusu şu şekilde:

“Büyük ölçüde kızını etkilemek maksadı ile gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı arzulayan John Cale, Başkan James Sawyer’ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. faka t ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt negatif olur. negatif haberi vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray’a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray’ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının yaşamı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale’in ellerindedir.”

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘BiR KADININ GÖZYAŞ�I’

Varlıklı bir aileden gelen Therese Desqueyroux’un mutsuz evlilliğini ve özgürlüğünü yenide n dan kazanma çabalarını anlatan dram türündeki “Bir Kadının Gözyaşı” TV filmi, izleyiciyle buluşacak.

Yönetmen koltuğunda Fransız yönetmen Claude Miller’ın oturduğu TV filmin başrolünde Amelie TV filmindeki performansı ile tanınan Audrey Tautou bulunuyor.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘GE(N)Ç ÇIRAKLAR’

Komedi türünde izleyicinin karşısına çıkabilir olan “Ge(n)ç Çıraklar” TV filminin başrollerini Owen Wilson ve Vince Vaughn paylaştı.

Yönetmenliğini, “Çelik Yumruklar” yapımına imza atan Shawn Levy’in üstlendiği TV filmin konusu şu şekilde:

“Billy ve Nick bir firmasın pazarlama departmanında çalışan ve dijital dünyanın yeniliklerine ayak uydurmakta zorlanan iki pazarlama elemanıdır. Nihayetinde beklenen olur ve işlerinden kovulurlar. işsizlik sorunu ile baş etmeye çalışan ikili, bir plan yaparak medya devi Google’ın stajyerlik pozisyonlarına başvururlar. Mülakata ve eğitim programına yoğun bir başvuru olmaktadır ve başvuruda bulunanların küçük bazısı, sadece bu meselede oldukça çok zeki olanlar kabul edilmektedir. Başvurada bulunanlar ile karşı karşıya gelen ikili, eğitim programındaki herkesin yarı yaşlarındaki gençler olduğunu ve hepsini n alanında uzman olduğunu fark eder. Kendi farklarını ve tecrübelerini kanıtlamaya çalışırlar ve kıyasıya bir rekabet başlar.”

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘KAHRAMAN UZAYLILAR’

Yönetmenliğini Cal Brunker’ın üstlendiği TV filmin orijinal seslendirme kadrosunda Brendan Fraser, Sarah Jessica Parker ve James Gandolfini gibi isimler yer alıyor.

Minik izleyicileri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen aksiyon türündeki “Kahraman Uzaylılar” TV filminde, dünyadan oldukça çok uzak olan Baab gezegeninde ulusal bir kahraman olan astronot Scorch Supernova ile teknoloji ustası erkek kardeşi Gary’nin, tehlikeli bir gezegende görevlendirmeleri macerası anlatılıyor.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘CADI LiLi’

Sevimli Cadı Lili’nin maceralarını mesele alan “Tatlı Cadı Lili: Mandolan’a Yolculuk” komedi severler ile buluşacak.

Lili ve Sihirli Kitabı’nın devam TV filmi olan yapımda başrolleri, Michael Mittermeier ve Jürgen Tarrach’ın üstleniyor. Cadı Lili’nin, Madolan Krallığı’nı ele geçirip başa geçmek arzulayan Sadrazam Guliman ile mücadele etmek zorunda olduğu TV filmin yönetmenliğini ise Harald Sicheritz yaptı.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘VADiMDEKi GÖZYAŞ�LARI’

Senaristliğini ve yönetmenliğini Maryanne Zehil’in üstlendiği “Vadimdeki Gözyaşları” TV filminin başrollerini Nathalie Coupal ve Joseph Antaki paylaştı.

Dram türündeki TV filmin konusu şu şekilde:

“Kanadalı bir gazeteci olan Marie, savaş sonrası mağdurların hikayelerini toplayan bir yayımcıdır. Bir gün kimin tarafından sevk edil-diği belli olmayan bir zarf alır. Zarfın içerisindeyse Lübnan’da mülteci kampında büyütülmüş Filistinli Ali hakkında bir belge vardır. Zarfın içeriğini öğrenmek arzulayan Marie, ofiste çalışan boyacı Lübnanlı Joseph’ten yardım ister. Joseph yardım etmeyi kabul eder ve aralarında deği-şik bir ilişki doğar. Anca k Joseph birden bire ortadan kaybolur ve Marie daha önce arayışına yalnız başına devam eder.”

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘ZOR KAZANÇ’

Gerçek bir hikayeden uyarlanan kara komedi-aksiyon türündeki “Zor Kazanç” TV filminde, kendi Amerikan rüyalarının peşinden gitmeye karar veren arkadaşların hikayesi anlatılıyor.

Yönetmenliğini Michael Bay’in üstlendiği TV filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Anthony Mackie ve Dwayne Johnson yer alıyor.

FiLMiN FRAGMANINI iZLEMEK iÇiN TIKLAYIN

‘MASKELi SÜVARi’

Heyecan verici, neşeli ve aksiyon dolu bir macera TV filmi olan “Maskeli Süvari” ile maskeli kahraman, taze bir yorumla yenide n dan izleyici karşısına çıkıyor.

Yapımcılığını Jerry Bruckheimer’ın üstlendiği, yönetmenliğini ise “Karayip Korsanları” serisinden tanınan Gore Verbinski’nin yaptığı, başrollerini Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaştığı TV filmin konusu şu şekilde:

“Kızılderili ruhani savaşçı Tonto ve hukuk adamı John Reid, birbirlerine zıt iki kişilikdir, Anca k yolsuzluk ve açgözlülükle savaşmak için bir araya gelmek halinda kalmışlardır. Tonto, John Reid’in bir kanun adamından, adalet sağlayan bir efsaneye dönüşmesini sağlayan hikayeleri yenide n dan saymaktadır. Kaçak bir trenin içerisinde pek çok kahramanlık sürprizi ve eğlenceli sürtüşmeler eşliğinde ikili birlik-te çalışmayı öğrenmek zorunda kalacaktır.”

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız

‘SADECE TANRI AFFEDER’

Nicolas Winding Refn ve Ryan Gosling’in “Drive” TV filminden sonraki yeni tasarımleri olan “Sadece Tanrı Affeder”, aksiyon ve şiddet dolu bir intikam hikayesi şeklinde nitelendiriliyor.

Filmde, 10 se-ne ev-vel bir cinayet işleyen Julian şimdilerde sürgündedir ve Bangkok’ta yaşamaktadır. Burada görünürde kardeşi Billy ile bir boks kulübü işleten Julian, esas gelirini buradan yürüttüğü uyuşturucu ağından kazanmaktadır. Güzel zamanlar, kardeşi Billy’nin genç bir kızı öldürmesiyle sona erer. Julian, kardeşini katledenlerin peşine düşerek intikam arayışına çıkar. intikam meleğini hedef aldığı bu savaş, başta sadece iki şahsıın yer alacağı, sonrasındaysa sadece bir tanesinin hayatta kalabileceği türden olacaktır.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz