Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

60 Gün Boyunca Hiç Uyumamış
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:12:01
60 Gün Boyunca Hiç Uyumamış

Ünlü şarkıcı Michael Jackson’ın ölümü sonucu açılan davada ortaya çıkan yeni bilgiler herkesi şaşırttı. Dünyanın en büyük konser turnesi rekorunu kırmaya hazırlanırken yaşamını kaybeden Popun Kralı Michael Jackson, bir uzmanın görüşüne göre, “uyumama” rekoru kırmış ve bu nede n le ölmüş olabileceği iddiası ortaya atıldı. Harvard Medical School’un uyku Araştırmacılarından Dr. Charles Czeisler, Michael Jackson’ın […]

60-Gun-Boyunca-Hic-UyumamisÜnlü şarkıcı Michael Jackson’ın ölümü sonucu açılan davada ortaya çıkan yeni bilgiler herkesi şaşırttı.
Dünyanın en büyük konser turnesi rekorunu kırmaya hazırlanırken yaşamını kaybeden Popun Kralı Michael Jackson, bir uzmanın görüşüne göre, “uyumama” rekoru kırmış ve bu nede n le ölmüş olabileceği iddiası ortaya atıldı. Harvard Medical School’un uyku Araştırmacılarından Dr. Charles Czeisler, Michael Jackson’ın başlayamadan yaşamını yitirdiği 50 [r] konserlik “This Is It” turne organizasyonunu yapan AEG Live hakkında dün ABD’de görülen duruşmada şahit şeklinde konuştu. Czeisler, şarkıcının ölümüyle alaka-lı şeklinde mahkemede yapılan duruşmada, daha ev-vel iki ay boyunca uyunmadığına dair hiçbir vaka duymadığını belirt ti. Czeisler, Jackson’ın REM (rapid eye movement) evresinden yoksun uykular uyumasının nedeninin, doktoru Conrad Murray tarafından verilen Propofol adlı uyku ilaçları olduğunu söyled i. misafirin her gece 7 ya da 8 saat uyumalarının gerektiğini anımsatan Czeisler, “Beyin de bilgisayar gibi belli zamanlar offline olmalı. Hayata devam edebilmemiz için hücrelerin tamir edilmesi gereklidir. Uyku, beyin hücrelerinin bakım ve onarımıdır” diye konuş-tu. Pop’un Kralı’nın doktoru, bununnla birlikte şarkıcıyı aşırı doz ilaç vererek zehirlemekle suçlanan, Conrad Murray de Jackson’a yüksek dozda sakinleştirici ilaç vererek iki ay süresince geceleri kesintisiz uyumasını sağladı. Los Angeles’taki mahkemenin jüri üyeleri doktorun uygulamasının doğal olmadığını ve yaptığı şeyin uykudan oldukça çok koma olduğu düşüncesinde hemfikir oldu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz