Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

5 Gündür Kayıp Olan Genç Kömürlükte İntihar Etmiş
5 Gündür Kayıp Olan Genç Kömürlükte İntihar Etmiş

5 gündür kayıp olan genç kömürlükte intihar etmiş… Torbalı’daki bir ambalaj fabrikasında işçi şeklinde çalışan Behlül Can Serbest, geçen 8 Eylül’de ortadan kayboldu. Geçtiğimiz ay da ortadan kaybolan ve bir [r] zaman sonra Konya ili içerisinde bulunan Serbest’in, MHP eski ilçe Başkanı olan babası Musa Serbest, polise kayıp başvurusunda tespit edil-di. Polis, Serbet’in bulunması için […]

5-Gundur-Kayip-Olan-Genc-Komurlukte-intihar-Etmis5 gündür kayıp olan genç kömürlükte intihar etmiş…

Torbalı’daki bir ambalaj fabrikasında işçi şeklinde çalışan Behlül Can Serbest, geçen 8 Eylül’de ortadan kayboldu. Geçtiğimiz ay da ortadan kaybolan ve bir [r] zaman sonra Konya ili içerisinde bulunan Serbest’in, MHP eski ilçe Başkanı olan babası Musa Serbest, polise kayıp başvurusunda tespit edil-di. Polis, Serbet’in bulunması için çalışma başlatırken, komşuları bugün saat 09.00 sıralarında Serbest Ailesi’nin Muratbey Mahallesi’ndeki evlerinin bahçesindeki kömürlükten koku geldiğini farketti. Komşularının uyarısı sonucu kömürlüğü check eden yakınları, Serbest’i tavana iple asılı halde ölü buldu. Durum, Torbalı ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne diye konuş-tu. gönderi-len poli s ekibi ekipleri , bir süredir psikolojik sorunları yer aldı ğı ileri sürülen Serbest’in intihar ettiğini kanaatine vardı.Polis ve savcının hadi se yerindeki incelemeleri esnasında Serbest’in yakınları gözyaşlarına boğuldu. Serbest’in ölüsü kesin ölüm sebebi nin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir ili Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, jandarma olay ile alaka-lı araştırma başlattı. 

Haberin Alındığı Kaynak URL»
www.milliyet.com.tr

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MiLLiYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik şeklinde geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberler ile alaka-lı her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.

newsHistoryLoad(6435511, ‘diger’);

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz