Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

4 Ünlü Dizinin Oyuncusu Buluştu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:39:57
4 Ünlü Dizinin Oyuncusu Buluştu

Kurtlar Vadisi’nde uzun sene-ler Memati şeklinde tanınan, son şeklinde “Muhteşem Yüzyıl”da Mimar Sinan kişilikini canlandıran Gürkan Uygun, Süreç TV film’in yeni televizyon dizisi “Kaçak”ta başrolü üstlendi. Gürkan Uygun’un başrolünü oynadığı televizyon dizide Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Mustafa Küçükçetin, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz da rol alıyor.Senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı, Volkan Kocatürk’ün yönettiği televizyon dizi için […]

4-Unlu-Dizinin-Oyuncusu-BulustuKurtlar Vadisi’nde uzun sene-ler Memati şeklinde tanınan, son şeklinde “Muhteşem Yüzyıl”da Mimar Sinan kişilikini canlandıran Gürkan Uygun, Süreç TV film’in yeni televizyon dizisi “Kaçak”ta başrolü üstlendi. Gürkan Uygun’un başrolünü oynadığı televizyon dizide Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Mustafa Küçükçetin, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz da rol alıyor.
Senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı, Volkan Kocatürk’ün yönettiği televizyon dizi için hazırlıklara başlandı. Önümüzdeki sezon ATV’de yayımlanabilir televizyon dizi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu katleden ve bu yüzden kimliğini değiştirerek Anadolu’nun ücra bir kasabasında kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisekiplerinin hikâyesini ekrana taşıyacak.

MUHTEޞEM YÜZYIL, [r] KURTLAR VADiSi, KUZEY GÜNEY VE SUSKUNLAR OYUNCULARI BULUޞTU

Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun, Suskunlar’dan Berk Hakman, Kuzey Güney’den Mustafa Avkıran ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ televizyon dizisinde iskender Paşa’yı canlandıran Hasan Küçükçetin’li kadrosu ile atv’nin yeni televizyon dizisi şimdiden ala-ka çekmeye başladı.

Sivas ili DiVRiĞi’DE ÇEKiLECEK

Başrollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz’ın ve yer alacağı televizyon dizinin çekimlerinin bazısı Sivas-Divriği’de olacak. televizyon dizinin çekimleri için Divriği’de özel bir set hazırlandı. Süreç TV film yapımcılığında ekrana gelecek televizyon dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazıyor, yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk var.

Kaçak televizyon dizisinin Eylül ayında atv ekranlarında yayımlanamsı bekleniyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz