2013 Okul Sütü İhalesi Yapıldı
Gönderen: admin Tarih: 9 Oca, 2013 At 05:54 PM | Kategorisi : Ekonomi, Haber | 0 Yorum

2013-Okul-Sutu-Ihalesi-Yapildi Bir firmanın itirazı üzerine iptal edilen Okul Sütü Programı kapsamında UHT İçme Sütü Mal Alım İhalesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda yapıldı.

İhale Komisyonu Başkanı ve Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kayhan, ihale için Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinin belirli niteliklere göre 4 kısma ayrıldığını söyled i.

Yaklaşık 296 milyon adet 200 ml süt alım işi için 9 firmanın ihale dosyası aldığını söyleyen Kayhan, ihaleye bir ortak girişim ve 6 firma olmak üzere 7 teklif sunduğunu diye konuş tu.

İhaleye Dimes-Pınar Ortak Girişimi, Aynes Gıda, Güney Süt, Gülsan Gıda, Ak Gıda, Yörükoğlu Süt ve Süt Ürünleri ve Oğuz Gıda katıldı.

Teknik yönden tekliflerin incelenmesinin ardından Kayhan, zarfları açtı.
Reklam Alanı
.

Komisyon teklifleri değerlendirmek için ara verdi. Aranın ardından ihalenin ikinci kısmından firmalar istedikleri kısımlar için nihai tekliflerini sunacaklar.

Komisyon, ihalenin sonuçlandırılması için nihai teklifleri dikkate alacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>