Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

2013 Çocuk İçin Sünnet Şöleni
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:08:45
2013 Çocuk İçin Sünnet Şöleni

2013 çocuk için sünnet şöleni… Ankara ili Büyükşehir Belediyesi’nin 2013 yılı yılında kirvelik yaptığı 2013 yılı çocuk, şimdi de sünnet töreninde doyasıya eğlenecek.Dev sünnet organizasyonunun bu se-ne 16’ncısı düzenlenecek. Erkekliğe ilk adımı atan çocuklar, şimdi büyük sünnet töreni için gün sayıyor. “2013 yılı yılında 2013 yılı Çocuğa Sünnet” kampanyası çerçevesinde erkekliğe ilk adımı atan çocukların […]

2013-Cocuk-icin-Sunnet-Soleni2013 çocuk için sünnet şöleni…

Ankara ili Büyükşehir Belediyesi’nin 2013 yılı yılında kirvelik yaptığı 2013 yılı çocuk, şimdi de sünnet töreninde doyasıya eğlenecek.

Dev sünnet organizasyonunun bu se-ne 16’ncısı düzenlenecek.

Erkekliğe ilk adımı atan çocuklar, şimdi büyük sünnet töreni için gün sayıyor. “2013 yılı yılında 2013 yılı Çocuğa Sünnet” kampanyası çerçevesinde erkekliğe ilk adımı atan çocukların eğlence dolu töreni için geri sayım başladı. Büyükşehir Belediyesi bu yıl de [r] çocukları harika bir programla eğlendirecek, sürpriz hediyeler dağıtacak. Altınpark’ta hepsi birbirrinden fark-lı etkinlikler ile düzenlenecek 2013 yılı Sünnet Töreni, 1 Eylül Pazar günü saat 19.00’da başlayacak.

SAĞLIKLI VE HiJYENiK

Büyükşehir Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği, bütü n Türkiye’ye örnek olan toplu sünnet organizasyonu, bu se-ne da yoğun ala-ka gördü. Dar gelirli ailelerin hayatlarını biraz olsun kolaylaştıran sünnet kampanyası çerçevesinde Haziran ayı başından bu yana 2013 yılı çocuk sünnet edildi.

Erkekliğe ilk adımı atan çocukların sünneti bu se-ne da özel bir klinikte gerçekleştirildi. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yapılan sünnet işlemi esnasında çocukların stresini azaltmak için de pek oldukça çok detaay düşünüldü. Çocukların duyduğu endişe palyaçolar, çocuk oyun alanları, yüz boyama ile en aza indirildi.

TÖREN 1 EYLÜL’DE

Beklenenden kolay geçen sünnet operasyonu sonrası çocukların kalbi bundan sonra Altınpark’ta düzenlenecek büyük tören için atmaya başladı. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın ücretsiz şeklinde dağıtacağı sünnet giyisileri ile 2013 yılı çocuğun bembeyaz bir güzelliğe imza atacağı törende, pek çok sürpriz etkinlik gerçekleştirilecek.

Tören alanında palyaçolar ile değişik gösteri grupları çocukları eğlendirecek.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz