20 Dakika Dizisi Ne Zaman Final Yapacak
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 09:02 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

20-Dakika-Dizisi-Ne-Zaman-Final-Yapacak Star TV’de yeni yayımlanmaya başlayan ”20 Dakika” dizisinin senaristleri kaç bölüm sonra veda edecekleri açıkladı.

20 Dakika dizisinin senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut dizideki hukuksal hatalar ve başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün’e yapılan eleştirilere yanıt verdi.Kerem Deren, ’20 Dakika’ sıradan bir dizi değil geri dönüşleri bol olan soru işaretleri ile dolu bir dizi ilk bölümden yapılan ağır eleştirileri anlamakta zorlanıyorum. Her dizide hata olur kolay değil bir haftada 100-150 sayfa senaryo yazıyoruz. Hatalar zamanla en aza inecektir derken başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün’e yapılan eleştiriler hakkında da “İlk defa bir oyuncuya bu kadar yüklenildiğine tanık oluyorum. Tuba Büyüküstün yeni bir oyuncu değil seneler dir bu işi yapıyor.
Reklam Alanı
. Ben Tuba’nın oyunculuğunu çok beğeniyorum ve yapılan eleştirileri anlamakta zorluk çekiyorum” diye konuş tu.Kerem Deren 20 Dakika içinse “Heyecan ve aksiyonun bir an bile eksik olmadığı yazarken beni de heyecanlandıran bir iş oldu. ’20 Dakika’nın 1 yıldır üzerinde çalışıyordum. 30 bölüm olacak olması da elimizi çok rahatlatıyor, şimdiden sonunu planlamaya başladım diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • 20 dakika final
  • 20 dakika
  • 20 dakika final ne zaman
  • tuba büyüküstün 20 dakika
  • 20 dakika dizisi

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>