Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

2. Sarai Vakasını Jandarma Önledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:50:10
2. Sarai Vakasını Jandarma Önledi

2. Sarai vakasını jandarma önledi…Gürcistan’dan Türkiye’ye gelen ve Karadeniz’i yürüyerek geçtikten sonra Çatalca’ya ulaşan Polonyalı gezi yazarı A.P (25), yolda bir şahsıın tecavüzüne uğradı. Jandarmanın 2 gün içerisinde yakaladığı saldırgan tutuklandı.Çatalca’da olan dehşet verici hadi se akıllara Gebze’de tecavüze uğrayıp katledilen italyan barış gelini Pippa Bacca’yı ve İstanbul ili surlarında ölüsü bulunan turist Sarai Sierra’yı […]

2-Sarai-Vakasini-Jandarma-Onledi2. Sarai vakasını jandarma önledi…
Gürcistan’dan Türkiye’ye gelen ve Karadeniz’i yürüyerek geçtikten sonra Çatalca’ya ulaşan Polonyalı gezi yazarı A.P (25), yolda bir şahsıın tecavüzüne uğradı. Jandarmanın 2 gün içerisinde yakaladığı saldırgan tutuklandı.
Çatalca’da olan dehşet verici hadi se akıllara Gebze’de tecavüze uğrayıp katledilen italyan barış gelini Pippa Bacca’yı ve İstanbul ili surlarında ölüsü bulunan turist Sarai Sierra’yı getirdi. iki kurbandan farkı şeklinde turist kadın bu kez canını kurtardı. Milliyet’ten Esra Alus’un haberine göre vahşet şöyle yaşandı:

Yaya [r] şeklinde çıktığı yollarda deneyimlerini kaleme alan 25 yaşındaki gezi yazarı A.P, Türkiye’ye Gürcistan kapısından giriş yaparak bütü n Karadeniz’i yürüyerek geçti ve 15 Ağustos 2013 yılı’te Çatalca ilçe sınırlarına vardı.

Tüm Karadeniz kıyı şeridini güvenli şekilde geçen A.P, Akalan bölgesine 3 km kala bir kişiyle karşılaştı. A.P’nin ifadesine göre bu şa-hıs işaretler ile kendisini yemek yiyebileceği bir yere götürebileceğini belirt ti.

Ancak bu kişi, A.P’yi restoran yerine ormanlık alana götürdü ve tecavüz etti. Zanlı kaçarken A.P, Çatalca ilçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı devriye ekibi tarafından tespit edil-di.

iğneyle kuyu kazdılar

Olayı araştıran jandarma, ev-vel A.P’yi güvenli bir otele yerleştirdi. Savcılık evraklarına yansıyan bilgiye göre ise A.P’nin anlatımları doğrultusunda 10 kmlik alanda araştır-ma başlattı.

Doğu kökenli olduğunu araca bindiğinde A.P’ye anlatan ve inşaat işiyle uğraştığını anımsatan şahsıın çevre inşaatlarda çalışan bir işçi olabileceği ihtimali üzerinde duran jandarma bölgedeki inşaatları tek tek dolaştı ve zanlı gördüğü şahısla-rın fotoğraflarını A.P’ye mesaj yolu ile göndererek tespit yapmasını rica etti.

2 gün süren çalışmalar sonucunda zanlıya ulaşıldı. A.P’nin teşhis ettiği ismail Baykara tutuklandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz