Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:30:54

…Appleın iPhone etkinliği yaklaştıkça, yeni modeller hakkında internete bilgi sızmaya da sürüyor.Apple, yeni nesil telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C’yi 10 Eylül’de tanıtacak. Tasarımları hakkında internete sayısız fotoğrafları düşen telefonların, şimde de donanımları hakkında bilgiler belirmeye başladı. ABD’nin Fox News kanalı sunucusu Clayton Morris, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, iPhone 5S’in A7 çipi kullanacağını ve bu şekilde […]


Appleın iPhone etkinliği yaklaştıkça, yeni modeller hakkında internete bilgi sızmaya da sürüyor.
Apple, yeni nesil telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C’yi 10 Eylül’de tanıtacak. Tasarımları hakkında internete sayısız fotoğrafları düşen telefonların, şimde de donanımları hakkında bilgiler belirmeye başladı.

ABD’nin Fox News kanalı sunucusu Clayton Morris, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, iPhone 5S’in A7 çipi kullanacağını ve bu şekilde [r] önceki modelden yüzde 31 daha hızlı olacağını önplanasürdü.

9to5Mac sitesinin haberine göre, A7, A6 gibi çift çekirdekli olabilir ama ehemmiyetli bir farkı bulunacak. Bu fark, işlemcinin 64 bit olacağı iddiası.

‘2014’TE GELEBiLiR’

Ortaya atılan iddialar, Apple’ın 64 bit işlemciye ne zaman geçeceği konusunda da tartışma başlattı.

Asya merkezli KGI Securities firması analisti Ming-Chi Kuo, 64 bit işlemcilere bir se-ne içerisinde geçiş yapılabileceğini söyled i. Kuo, bu teknolojinin 2013 yılı’te A7 ile gelmemesi halinde 2014’te A8 ile karşımıza çıkabileceğini ifade etti.

Kuo, Apple’ın 64 bit işlemcileri iPhone 5/5S donanımı ile dahi test ediyor olabileceğini ve 2014’te sunulabilir işlemci güncellemesiyle gelebileceğini söyled i.

Tayvanlı parça tedarikçisi Pegatron’un bir çalışanı, iPhone 5C’ye ait olduğu önplanasürdüğü prototiplerin fotoğrafını sızdırdı.

YENi KAMERA ÖZELLiĞi

Twitter üzerinden pek çok iPhone iddiasında bulunan Morris ise yeni işlemcinin en oldukça çok iPhone 5S’te yer alabilir kamera özel olarakri için düşünüldüğünü önplanasürdü.

9to5Mac, iPhone 5S’in gelişmiş kamera özel olarakri ile sunulabileceğini belirtmiş, bu özel olarakrden bir tanesinin de saniyede 120 kare çekim yapan yavaş çekim özelliği olabileceğini söyle mişti.

Siyah-beyaz geleneğini sona erdirmesi beklenen yeni modelde beklenen bir ötek i özellik ise parmak izi taraması. birtakım kaynaklar tarafından başlat tuşunda, diğerlerinin ise ekranda bulunacağını önplanasürdüğü özelliğin, 2013 yılı’te gelme olasılığı düşük kabul ediliyor.

Altın ve şampuan dahil pek çok renkte gelebileceği söylenen iPhone SS hakkında heyecan yaratan bir ötek i fısılti, dahili hafızasının 128 GB olacağı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz