Gönderen: admin Tarih: 27 Ağu, 2013 At 10:54 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum


Appleın iPhone etkinliği yaklaştıkça, yeni modeller hakkında internete bilgi sızmaya da sürüyor.
Apple, yeni nesil telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C’yi 10 Eylül’de tanıtacak. Tasarımları hakkında internete sayısız fotoğrafları düşen telefonların, şimde de donanımları hakkında bilgiler belirmeye başladı.

ABD’nin Fox News kanalı sunucusu Clayton Morris, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, iPhone 5S’in A7 çipi kullanacağını ve bu şekilde
Reklam Alanı
önceki modelden yüzde 31 daha hızlı olacağını önplanasürdü.

9to5Mac sitesinin haberine göre, A7, A6 gibi çift çekirdekli olabilir ama ehemmiyetli bir farkı bulunacak. Bu fark, işlemcinin 64 bit olacağı iddiası.

‘2014’TE GELEBiLiR’

Ortaya atılan iddialar, Apple’ın 64 bit işlemciye ne zaman geçeceği konusunda da tartışma başlattı.

Asya merkezli KGI Securities firması analisti Ming-Chi Kuo, 64 bit işlemcilere bir se-ne içerisinde geçiş yapılabileceğini söyled i. Kuo, bu teknolojinin 2013 yılı’te A7 ile gelmemesi halinde 2014’te A8 ile karşımıza çıkabileceğini ifade etti.

Kuo, Apple’ın 64 bit işlemcileri iPhone 5/5S donanımı ile dahi test ediyor olabileceğini ve 2014’te sunulabilir işlemci güncellemesiyle gelebileceğini söyled i.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


Tayvanlı parça tedarikçisi Pegatron’un bir çalışanı, iPhone 5C’ye ait olduğu önplanasürdüğü prototiplerin fotoğrafını sızdırdı.

YENi KAMERA ÖZELLiĞi

Twitter üzerinden pek çok iPhone iddiasında bulunan Morris ise yeni işlemcinin en oldukça çok iPhone 5S’te yer alabilir kamera özel olarakri için düşünüldüğünü önplanasürdü.

9to5Mac, iPhone 5S’in gelişmiş kamera özel olarakri ile sunulabileceğini belirtmiş, bu özel olarakrden bir tanesinin de saniyede 120 kare çekim yapan yavaş çekim özelliği olabileceğini söyle mişti.

Siyah-beyaz geleneğini sona erdirmesi beklenen yeni modelde beklenen bir ötek i özellik ise parmak izi taraması. birtakım kaynaklar tarafından başlat tuşunda, diğerlerinin ise ekranda bulunacağını önplanasürdüğü özelliğin, 2013 yılı’te gelme olasılığı düşük kabul ediliyor.

Altın ve şampuan dahil pek çok renkte gelebileceği söylenen iPhone SS hakkında heyecan yaratan bir ötek i fısılti, dahili hafızasının 128 GB olacağı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>