Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:14:54

…Suriye ordusunun, isyancılara ait kimyasal silahların saklandığı bir tüneli ortaya çıkardığı söylendi.Suriye’de yüzlerce sivilin ölümüne sebe p olan ve kimyasal silahlar ile düzenlendiği iddia edilen saldırının arkasından ehemmiyetli gelişmeler yaşanmaya sürüyor. Suriye devlet televizyonu, bugün verdiği demeçte Ordu ilinin ޞam’daki yeraltı tünellerinde isyancılara ait kimyasal silahlara ulaştığını önplanasürdü. Verilen bilgide, Beşşar Esad rejimine ait birliklerin […]


Suriye ordusunun, isyancılara ait kimyasal silahların saklandığı bir tüneli ortaya çıkardığı söylendi.
Suriye’de yüzlerce sivilin ölümüne sebe p olan ve kimyasal silahlar ile düzenlendiği iddia edilen saldırının arkasından ehemmiyetli gelişmeler yaşanmaya sürüyor. Suriye devlet televizyonu, bugün verdiği demeçte Ordu ilinin ޞam’daki yeraltı tünellerinde isyancılara ait kimyasal silahlara ulaştığını önplanasürdü.

Verilen bilgide, Beşşar Esad rejimine ait birliklerin [r] ortaya çıkardığı tünelde birtakım askerlerin kimyasal silahlar nedeni ile boğulma tehlikesi atlattğı söylen di.

Suriye’nin isyancıların checkündeki mahallelerine Çarşamba günü yapılan saldırıda kimyasal silahlar nedeni ile yüzlerce, hatta binden fazla insanın yaşamını yit irdiği önplanasürülmüş, Esad rejimi ve muhalifler hadisede n birbirini suçlamıştı.

BM TEMSiLCiSi ޞAM’DA

Rusya, dün Esad rejiminden BM denetim heyetine güvenli araştır-ma yapması için garanti verilmesini isterken, iran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ‘Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını ve bunun önüne geçilmesini’ rica etti.

BM denetleme heyeti, şu an ޞam’da bulunuyor. BM Silahsızlanma işleri Yüksek Temsilcisi Angela Kane, bu saba h saatlerin de ޞam’a ulaştı.

BM temsilcisi Angela Kane ޞam’daki Four Seasons oteline giriş yapar iken görüntülendi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz