Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:34:13

Mısır hükümeti protesto gösterileri ile ala-ka izahatları nedeni ile Türkiye’yi içişlerine karışmakla suçlayıp, ‘sınırı aştığı’ değerlendirmesinde tespit edil-di.Mısır hükümeti polisekiplerinin protestoculara karşı tutumunu savundu. Mısır Dışişleri Bakanlığı’nın ifadesinde, kan dökülmesinden üzüntü duyulduğu faka t hükümetin polisten hukuku sağlamasını talep etmekten başka seçeneği kalmadığı ifade edildi. Kahire hükümeti, birtakım ülkelerin dile getirdiği endişe ve eleştirileri anlayışla […]

Mısır hükümeti protesto gösterileri ile ala-ka izahatları nedeni ile Türkiye’yi içişlerine karışmakla suçlayıp, ‘sınırı aştığı’ değerlendirmesinde tespit edil-di.
Mısır hükümeti polisekiplerinin protestoculara karşı tutumunu savundu. Mısır Dışişleri Bakanlığı’nın ifadesinde, kan dökülmesinden üzüntü duyulduğu faka t hükümetin polisten hukuku sağlamasını talep etmekten başka seçeneği kalmadığı ifade edildi.

Kahire hükümeti, birtakım ülkelerin dile getirdiği endişe ve eleştirileri anlayışla karşıladığını söyledi faka t ‘Ankara ili ve [r] Doha’nın sert tepkisine’ karşı çıktı. Mısır Dışişleri Bakanlığı’nın ifadesinde ‘Türkiye’nin iç işlerine karışma sınırını aştığı” söylen di.

Katar’ın eleştirisi de uygunsuz şeklinde nitelendirildi ve Katar hükümetinin birtakım gün ev-vel Mısırlı islamcıların geri adım atmasını bizzat sağlamaya çalıştığı ama başarılı olamadığı kaydoldu.

Türkiye Mısır’daki olay ilerı ‘katliam’ şeklinde nitelendirerek BM Güvenlik Konseyi’ni hareketlenmeye çağırmıştı. (DW Türkçe)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz