Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

1 Mayıs Olaylı Başladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 1 Mayıs 2013 - 06:26:13
1 Mayıs Olaylı Başladı

Taksim Meydanı saat 03.00’da çevresine bariyer döşenerek araç trafiğine kapatıldı. poli s ekibi ekipleri saba h saatlerin de erken vakitler de görev yerlerinde konuşlanırken, işçiler de DiSK önünde toplanmaya başladı. Saat 07.45’de Beşiktaş Takımı’ta toplanan bir gruba poli s ekibi müdahale etti.Okmeydanı’nda toplanan yüzleri maskeli bir grup, ޞişli istikametine doğru yürüyüşe geçti. ޞark Kahvesi’nde bir […]

1-Mayis-Olayli-BasladiTaksim Meydanı saat 03.00’da çevresine bariyer döşenerek araç trafiğine kapatıldı. poli s ekibi ekipleri saba h saatlerin de erken vakitler de görev yerlerinde konuşlanırken, işçiler de DiSK önünde toplanmaya başladı. Saat 07.45’de Beşiktaş Takımı’ta toplanan bir gruba poli s ekibi müdahale etti.
Okmeydanı’nda toplanan yüzleri maskeli bir grup, ޞişli istikametine doğru yürüyüşe geçti. ޞark Kahvesi’nde bir araya gelen gruptakiler, ޞişli’ye doğru yürürken, ޞişli Endüstri Meslek Lisesi önünde önlem alan poli s ekibi ekipleri yolu kapattı. Okmeydanı’ndaki cemevi arkasında yer alan Fatma Girik Parkı’nda toplanan başka bir grup da [r] Taksim’e doğru yürüyüşe geçti.

Bu arada, çevik kuvvet ekipleri, Mecidiyeköy Meydanı’nda toplumsal olay ilera müdahale araçları ile Büyükdere Caddesi’ni kapattı.

DiSK’e bağlı Nakliyat-iş üyesi bir grup, Mecidiyeköy Meydanı’ndan DiSK’in genel merkez binasına yürümek rica etti, faka t poli s ekibi tarafından geri çevrildi.

DiSK’LiLERiN HALASKARGAZi CADDESi’NDEKi YÜRÜYÜŞžÜÖte yandan, DiSK’liler, Halaskargazi Caddesi’nden Osmanbey’e doğru yürüyüşlerini sürdürüyor. DiSK’e ait bir otobüs, kortejin önünde ilerliyor. Otobüsün üzerinden 1 Mayıs sloganları atılıyor. Grubun en önünde, üzerinde karanfiller ile 1 Mayıs yazılı bir çelenk yer alıyor.

Yürüyüşe katılanlar, ellerinde “Devrimci hareket”, “inadına sendika, inadına DiSK”, “Biz kazandık, kararı biz veririz”, “Taksim 1 Mayıs alanıdır”, “Yine yasak yine biz” yazılı pankartlar taşıdı.

Grup, Halaskargazi Caddesi’ndeki SGK İstanbul ili il Müdürlüğü ޞişli Sosyal Güvenlik merkezi yakınlarında beklemeye başladı. Gruptakiler, saat 09.00’dan itibaren yenide n Taksim Meydanı’na doğru yürüyüşe geçecek.

Polis helikopterinin havadan bölgeyi taradığı, Halaskargazi Caddesi’ne çıkan ötek i sokak ve caddelerin de emniyet güçleri tarafından tutulduğu gözlendi. Caddedeki iş yerlerinin kapalı olan olduğu görüldü.

Diğer yandan, Abide-i Hürriyet Caddesi’ndeki bir tekel bayi sahibi, çıkması muhtemel olay ilera karşı iş yerinin zarar görmemesi için cam vitrini alüminyum levha ile kapattı.

BEޞiKTAޞ’TA poli s ekibi MÜDAHALESi

Beşiktaş Takımı ara sokaklarda yenide n dan toplanan marjinal grup, kırdıkları kaldırım taşları ile polise saldırdı. poli s ekibi de gaz bombası ve tazyikli su ile karşılık verdi. Ellerinde Türkiye Komünist Partisi (TKP) bayrağı bulunan grubun kaldırım taşlarını ufak parçalara ayırıp emniyet güçlerine fırlattığı görüldü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz