Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

‘Doğru Bildiğimizi Söylemeye Devam Edeceğiz
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:57:53
‘Doğru Bildiğimizi Söylemeye Devam Edeceğiz

‘Doğru bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz…Oyuncuları Gezi Parkı direnişine destek verdiği için yayımdan kaldırılan Le ile ile Mecnun televizyon dizisinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan, bu tür baskıların fikir ve kararlarını etkilemeyeceğini belirterek, “Doğru bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz. Münasip yerde, münasip şekilde” diye konuş-tu.Gezi Parkı direnişine destek verdiği için binlerce şa-hıs nezarete atılırken, yüzlerce şa-hıs de tutuklandı. […]

Dogru-Bildigimizi-Soylemeye-Devam-Edecegiz‘Doğru bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz…
Oyuncuları Gezi Parkı direnişine destek verdiği için yayımdan kaldırılan Le ile ile Mecnun televizyon dizisinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan, bu tür baskıların fikir ve kararlarını etkilemeyeceğini belirterek, “Doğru bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz. Münasip yerde, münasip şekilde” diye konuş-tu.
Gezi Parkı direnişine destek verdiği için binlerce şa-hıs nezarete atılırken, yüzlerce şa-hıs de tutuklandı. Yaralananların sayısı 10 bine yaklaşırken; daha vahimi, 6 şahsıın yaşamını yitirmesiydi. faka t bunla yetinilmedi ve direnişe destek veren, değişik meslek gruplarından şahıs-lar işlerini yitirdi. Desteğini esirgemeyenler arasında sanatçılar da vardı. Bu [r] sanatçılardan bazıları, hükümetin baskısı artmaya başladığında ‘rol’ değiştirirken; geri kalanlar risk almakta ısrarcıydı. TRT’deki, yapımcılığını Eflatun TV film’in üstlendiği ‘Le ile ile Mecnun’ televizyon dizisinin oyuncuları Gezi Direnişi için bir video video hazırlayıp dolaşıma soktuktan kısa olan zaman sonra işlerinden oldu. Kanal televizyon diziyi reytingleri gerekçe göstererek yayımdan kaldırdı. Ne televizyon dizi ekibi ne de izleyiciler gerekçeyi yerinde buldu. TAYLAN: TRT’NiN DAHA YÜKSEK REYTiNGLi iޞi YOKANF’ye konuşan ‘Le ile ile Mecnun’ televizyon dizisinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan, TRT’nin kararını “bahane” şeklinde görüyor. “TRT’nin tutumu ortada. Herkes neyin ne olduğunu biliyor” diyen Taylan, “Dizinin reytingleri kurumun kendi beklentisine uymamış olabilir ama TRT’nin Le ile ile Mecnun’dan daha yüksek reytingli bir işi yok” hatırlatmasında tespit edil-di. Taylan, “Bizimkisi, TRT’nin en yüksek reytingi olan işlerinden biriydi. ayrıyetten sosyal medyada önemli ses bulan, ala-ka gören bir çalışmaydı. Bu da reklamları pozitif manada etkiliyordu. Çünkü reklam sadece reytingle alaka-lı değil. Dolayısı ile kurumun ‘reytingler düşük’ demesi manalı değil” diye konuş-tu. ‘DOĞRU BiLDiĞiMiZi SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞiZ’ televizyon dizinin yayımdan kaldırılmasına dair bununnla birlikte ‘maliyeti yüksek’ gerekçesinde bulunulduğuna dikkat çeken Taylan, ekledi: “Maliyetimizin yüksek olduğunu ifade ediyorlar, bu firmasın vereceği bir karar ama 3 senedir sürüyordu… Eğer bu doğru olsaydı daha ev-vel de konuşulurdu, ki hiç söz konusu olmadı. Çünkü maliyetimiz normalin dahi altında. Hatta en az maliyeti olan bizim çalışmamız olabilir. ޞimdi açıklamalar, gerekçeler buysa, yani nesnel değilse o zaman başka bir so-run olduğunu anlayabiliyoruz.” Taylan, polemikten yana olmadıklarını faka t kararın Gezi Parkı direnişine destek vermeleri ile alaka-lı olduğunu vurguladı. Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, bu tür baskıların fikir ve kararlarını etkilemeyeceğini belirterek, “Doğru bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz. Münasip yerde, münasip şekilde” ifadelerini kullandı. ‘Politik meselelerde kendi arkadaşları ile da yan yana duramayan örnekler yaşadıklarını’ anımsatan Taylan, “Bazen muhalefet gösterdiğimiz konularda, ara dayağı diye bir şey vardır, gençliğinde herkes yemiştir. halimuz buna benziyor. Nikahımız onla birlik-te gibi. Ama hiçbir zaman memleketin proble-mi olduğunda fikrimizi kendimize saklayabilir olmadık. meseleyi uzatmak istemememizin sebeb i var; bir tür magazine dönüştürülüyor. Biz yeni işler yapacağız” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz